Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
301
1
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
302
1
KTS Brzozów LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
303
1
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
304
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
305
1
KS Nagórzany KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
306
1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
307
2
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
308
2
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
309
2
LUKS Burza Rogi LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2022-10-08
g. 11:00
311
2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-10-08
g. 16:00
312
2
UKS Iskra Iskrzynia KS Nagórzany -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
313
3
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
314
3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
315
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
316
3
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
317
3
KTS Wola Komborska LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
318
3
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
319
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
320
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Nagórzany -:- Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
321
4
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-10-29
g. 15:00
322
4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
323
4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów -:- Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
324
4
SKT I LO Wiki II Sanok KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
326
5
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
327
5
KS Nagórzany LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
328
5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
329
5
KTS Wola Komborska KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
330
5
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
331
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
332
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
333
6
LKS Strażak Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-11-26
g. 15:00
334
6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2022-11-26
g. 11:00
335
6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS Brzozów -:- Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
336
6
UKS Iskra Iskrzynia KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
337
7
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-12-03
g. 11:00
338
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
339
7
KTS Wola Komborska LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
340
7
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
342
7
LUKS Burza Rogi KS Nagórzany -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
343
8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
344
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
345
8
LKS Strażak Bratkówka KTS Brzozów -:- Szczegóły
2022-12-10
g. 15:00
346
8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
347
8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
348
8
KS Nagórzany SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2022-12-17
g. 15:00
349
9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
350
9
LKS Strażak Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
351
9
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
352
9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
353
9
KTS Wola Komborska LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
354
9
KTS Brzozów KS Nagórzany -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
355
10
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
356
10
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
357
10
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
358
10
UKS Iskra Iskrzynia SKT I LO Wiki II Sanok -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
359
10
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
360
10
KS Nagórzany KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
361
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2023-01-21
g. 15:00
362
11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak Bratkówka -:- Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
363
11
UKS Iskra Iskrzynia KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
365
11
KS Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
366
11
KTS Wola Komborska KTS Brzozów -:- Szczegóły