Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze

Data Numer Gospodarz Gość  

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2024-05-19
g. 15:00
818
17
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola MKS TS Mielec 10:6 Szczegóły
2024-05-18
g. 17:00

PO-3L
UKS Kępa Dębica UKS Cebulka Warzyce 10:7 Szczegóły
2024-05-18
g. 11:00

PO-3L
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2024-05-17
g. 19:00
826
18
ATS Bingo Ropczyce KU AZS Politechnika V Rzeszów 7:10 Szczegóły
2024-05-12
g. 14:00
825
18
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola LKS Brzostowianka II Brzostek 10:8 Szczegóły
2024-05-12
g. 16:00

PO-4LK
UKS Olimp Łęki Dukielskie GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 10:8 Szczegóły
2024-05-12
g. 11:00

PO-3L
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły
2024-05-12
g. 13:00

PO-3L
UKS Cebulka Warzyce UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2024-05-12
g. 11:00
827
18
UKS ATS Maluszkowo Tyczyn KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 10:8 Szczegóły
2024-05-12
g. 11:00

PO-4LK
SKT I LO Wiki III Sanok PKS Bartek Dębowiec 10:2 Szczegóły
2024-05-12
g. 11:00
828
18
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 7:10 Szczegóły
2024-05-11
g. 10:00
823
17
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 4:10 Szczegóły
2024-05-10
g. 18:00
791
16
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2024-05-07
g. 18:00
819
17
GKTS Astoria Wadowice Górne KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:5 Szczegóły
2024-05-05
g. 11:00

PO-4LK
PKS Bartek Dębowiec SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2024-05-04
g. 11:00
093
16
KU AZS Politechnika II Rzeszów SMS Pegaz Jarosław 1:9 Szczegóły
2024-05-04
g. 16:00
092
16
KS Gorce Nowy Targ SKT I LO Wiki Sanok 6:4 Szczegóły
2024-04-13
g. 11:00
084
14
TKKF Dobczyce KS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2024-05-05
g. 11:00
094
16
LZS Kąkolówka TKKF Dobczyce 6:4 Szczegóły
2024-05-05
g. 11:00

PO-4LK
GKS Górnik I Grabownica Starzeńska UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2024-05-05
g. 14:00
193
16
KS Golden Masters Korczyna UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 10:5 Szczegóły
2024-05-19
g. 10:00
822
17
KS Szówsko UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 7:10 Szczegóły
2024-05-05
g. 11:00
821
17
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 10:5 Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
090
15
UKS Płomień Limanowa KS Villa Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2024-05-03
g. 14:00
080
14
SKT I LO Wiki Sanok SMS Pegaz Jarosław 3:7 Szczegóły