Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze

Data Numer Gospodarz Gość  
2021-05-13
g. 19:00

14
LKS Turze Pole KTS GOSiR Krościenko Wyżne Szczegóły
2021-05-15
g. 11:00

20
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
KTS II Brzozów STK I LO Wiki III Sanok Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka II KS Głobikowa Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
ATS BINGO Ropczyce II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
TPTS AQUARIUS Rzeszów KTS Zagorzyce Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga II Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia II STS JORDAN w Woli Małej Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PKS KOLPING Jarosław Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
LKS Strażak Sośnica UKS Kępa II Dębica Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KSTS MOSiR Karpaty II Krosno Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

20
LKS Turze Pole ATS Bingo Ropczyce Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

20
PUKS Arka Łętownia KTS GOSiR Krościenko Wyżne Szczegóły
2021-05-16
g. 15:00

19
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak Bratkówka Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz Szczegóły
2021-05-18
g. 17:00

20
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie Szczegóły
2021-05-18
g. 18:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Strażak Bratkówka Szczegóły
2021-05-19
g. 18:00

20
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-05-10
g. 17:00

13
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 8:10 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LKS Kańczuga II 12:6 Szczegóły
2021-05-10
g. 18:30

16
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-05-09
g. 16:00

18
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2021-05-07
g. 16:30

17
UKS Kępa II Dębica PKS KOLPING Jarosław 1:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
PKS KOLPING Jarosław KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:7 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski II 13:5 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn MLKS Nurt Przemyśl 1:10 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
LZS Kąkolówka LKS Kańczuga 10:6 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

19
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

12
KTS Zagorzyce ATS BINGO Ropczyce II 14:4 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

15
LKS Szarotka Rogóżno FAIR PLAY Szówsko-Czelatyce 5:13 Szczegóły
2021-05-07
g. 17:00

20
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8:10 Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 10:8 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka II KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-05-06
g. 18:00

19
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

12
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2021-05-05
g. 17:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-05-05
g. 18:00

15
KTS GOSiR Krościenko Wyżne ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

12
LZS Kąkolówka II UKS Kępa III Dębica 7:11 Szczegóły
2021-05-04
g. 17:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły