Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze

Data Numer Gospodarz Gość  
2024-02-21
g. 18:00
771
12
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne Szczegóły
2024-02-24
g. 11:00
684
14
SKT I LO Wiki IV Sanok SKT I LO Wiki V Sanok Szczegóły
2024-02-24
g. 15:00
371
12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne Szczegóły
2024-02-24
g. 16:00
171
12
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno Szczegóły
2024-02-24
g. 16:00
268
12
UKS Kępa Dębica MLKS Nurt Przemyśl Szczegóły
2024-02-25
g. 10:00
170
12
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
450
8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
487
13
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS Maluszkowo Tyczyn Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
167
12
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
168
12
KS Golden Masters Korczyna LKS Kańczuga Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
169
12
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Turze Pole Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
172
12
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika III Rzeszów Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
267
12
LZS Start Waleczni Rokietnica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
269
12
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Brzostowianka Brzostek Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
270
12
KU AZS UR IBERiS Rzeszów LZS II Kąkolówka Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
271
12
LZS Strażak Sośnica UKS SP1 Leżajsk Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
367
12
UKS TKKF MOSiR Dukla LKS Parnas Stara Wieś Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
368
12
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
369
12
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
372
12
KTS Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
667
12
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
668
12
LKS Parnas II Stara Wieś GKS Górnik I Grabownica Starzeńska Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
669
12
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki III Sanok Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
670
12
SKT I LO Wiki V Sanok GKS Górnik II Grabownica Starzeńska Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
671
12
KS Nagórzany KTS II Wola Komborska Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
767
12
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
768
12
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
769
12
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Olimp Łęki Dukielskie Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
770
12
LUKS Strażak III Niżna Łąka KS Golden Masters II Korczyna Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2024-02-20
g. 18:00
489
13
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola GKTS Astoria Wadowice Górne 10:5 Szczegóły
2024-02-24
g. 16:00
171
12
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 0:0 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
370
12
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 Szczegóły
2024-02-18
g. 11:00
486
13
LKS Brzostowianka II Brzostek KS Szówsko 7:10 Szczegóły
2024-02-18
g. 11:00
488
13
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 10:5 Szczegóły
2024-02-17
g. 17:00
076
13
UKS Płomień Limanowa LZS Kąkolówka 7:3 Szczegóły
2024-02-11
g. 11:00
483
12
UKS ATS Maluszkowo Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2024-02-11
g. 11:00
482
12
KU AZS UR IBERiS II Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 7:10 Szczegóły
2024-02-11
g. 11:00
478
12
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:10 Szczegóły
2024-02-09
g. 14:00
452
8
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 10:1 Szczegóły
2024-02-11
g. 11:00
481
12
GKTS Astoria Wadowice Górne TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:4 Szczegóły
2024-02-03
g. 16:00
057
10
KS Gorce Nowy Targ KS Spektrum-Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2024-02-02
g. 17:30
476
11
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola ATS Bingo Ropczyce 10:5 Szczegóły
2024-02-09
g. 14:00
437
6
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola PUKS Arka II Łętownia 10:2 Szczegóły
2024-01-25
g. 19:00
051
9
TKKF Dobczyce KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2024-01-28
g. 15:00
054
9
KS Bronowianka Kraków SKT I LO Wiki Sanok 2:8 Szczegóły
2024-01-28
g. 15:00
058
10
Dagmas Invest Podwawelski Kraków TKKF Dobczyce 10:0 Szczegóły
2024-01-28
g. 11:00
473
11
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 10:1 Szczegóły
2024-01-28
g. 11:00
475
11
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów MKS TS Mielec 10:8 Szczegóły
2024-01-28
g. 11:00
471
11
KS Szówsko GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:4 Szczegóły
2024-01-27
g. 16:00
156
10
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2024-01-27
g. 12:00
161
11
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LUKS Strażak Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2024-01-27
g. 11:00
480
12
MKS TS Mielec UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 6:10 Szczegóły
2024-01-28
g. 11:00
474
11
PUKS Arka II Łętownia GKTS Astoria Wadowice Górne 3:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
765
11
KS Golden Masters II Korczyna LKS Błyskawica II Leśniówka 3:10 Szczegóły