Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 16 30 132:28
2. UKS Płomień Limanowa 16 23 107:53
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 21 100:60
4. UKS Villa Verde II Olesno 16 17 71:89
5. KS Golden Masters Korczyna 16 15 77:83
6. KS Gorce Nowy Targ 16 15 82:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 16 19 90:70
2. Witmar-Podwawelski Kraków 16 19 97:63
3. LUKS Galux Skrzyszów 16 15 75:85
4. LZS Kąkolówka 16 10 64:96
5. Kruszbud-Gryf Gdów 16 8 43:117
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 0 22:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-11
g. 18:30
001
1
Kruszbud-Gryf Gdów Witmar-Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2022-09-28
g. 17:30
002
1
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0:10 Szczegóły
2022-10-15
g. 19:30
003
1
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum-Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2022-10-06
g. 18:30
004
1
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2022-09-29
g. 17:00
005
1
LUKS Galux Skrzyszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:7 Szczegóły
2022-09-24
g. 18:00
006
1
LUKS Strażak Niżna Łąka KS Golden Masters Korczyna 1:9 Szczegóły
2022-10-08
g. 16:30
007
2
Witmar-Podwawelski Kraków LZS Kąkolówka 9:1 Szczegóły
2022-10-16
g. 16:00
008
2
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
009
2
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 6:4 Szczegóły
2022-11-12
g. 17:00
010
2
KS Spektrum-Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2022-10-15
g. 13:00
011
2
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-10-08
g. 12:00
012
2
KS Golden Masters Korczyna LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
013
3
LUKS Galux Skrzyszów Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-10-22
g. 18:00
014
3
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2:8 Szczegóły
2022-10-22
g. 15:00
015
3
KS Golden Masters Korczyna UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2022-10-22
g. 12:00
016
3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2022-11-23
g. 17:30
017
3
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Villa Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2022-11-11
g. 15:00
018
3
LZS Kąkolówka KS Spektrum-Karpol Słopnice 4:6 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:30
019
4
Witmar-Podwawelski Kraków LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-10-23
g. 17:00
020
4
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno LUKS Galux Skrzyszów 7:3 Szczegóły
2022-10-29
g. 14:00
021
4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:5 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
022
4
KS Gorce Nowy Targ KS Golden Masters Korczyna 4:6 Szczegóły
2022-10-29
g. 14:00
023
4
UKS Villa Verde II Olesno LZS Kąkolówka 6:4 Szczegóły
2022-10-28
g. 19:00
024
4
KS Spektrum-Karpol Słopnice Kruszbud-Gryf Gdów 9:1 Szczegóły
2022-11-05
g. 16:00
025
5
KS Spektrum-Karpol Słopnice Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-11-19
g. 17:00
026
5
UKS Villa Verde II Olesno KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4 Szczegóły
2022-11-19
g. 16:00
027
5
LUKS Galux Skrzyszów UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2022-11-19
g. 15:00
028
5
LUKS Strażak Niżna Łąka KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2022-11-05
g. 15:00
029
5
Kruszbud-Gryf Gdów KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:8 Szczegóły
2022-11-12
g. 14:00
030
5
LZS Kąkolówka KS Golden Masters Korczyna 6:4 Szczegóły
2022-11-26
g. 17:30
031
6
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 16:00
032
6
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KS Spektrum-Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2022-11-26
g. 12:00
033
6
UKS Płomień Limanowa LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2023-01-07
g. 15:00
034
6
KS Gorce Nowy Targ LUKS Galux Skrzyszów 6:4 Szczegóły
2023-01-08
g. 10:00
035
6
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Kąkolówka 8:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
036
6
KS Golden Masters Korczyna Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2023-01-22
g. 13:00
037
7
KS Golden Masters Korczyna Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-12-14
g. 17:30
038
7
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 4:6 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
039
7
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2023-01-13
g. 18:00
040
7
LZS Kąkolówka KS Gorce Nowy Targ 2:8 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
041
7
KS Spektrum-Karpol Słopnice LUKS Strażak Niżna Łąka 8:2 Szczegóły
2022-12-03
g. 14:00
042
7
UKS Villa Verde II Olesno LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2022-12-07
g. 19:00
043
8
Witmar-Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2023-01-08
g. 17:00
044
8
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KS Golden Masters Korczyna 9:1 Szczegóły
2022-12-10
g. 16:00
045
8
UKS Płomień Limanowa LZS Kąkolówka 10:0 Szczegóły
2022-12-08
g. 19:00
046
8
KS Gorce Nowy Targ Kruszbud-Gryf Gdów 9:1 Szczegóły
2023-01-08
g. 13:00
047
8
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2022-12-04
g. 14:00
048
8
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum-Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2023-01-11
g. 18:30
049
9
KS Gorce Nowy Targ Witmar-Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2022-12-17
g. 14:00
050
9
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 4:6 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
051
9
KS Spektrum-Karpol Słopnice KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:00
052
9
UKS Villa Verde II Olesno KS Golden Masters Korczyna 6:4 Szczegóły
2022-12-17
g. 13:00
053
9
Kruszbud-Gryf Gdów LUKS Strażak Niżna Łąka 8:2 Szczegóły
2022-11-20
g. 14:30
054
9
LZS Kąkolówka LUKS Galux Skrzyszów 2:8 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:30
055
10
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Płomień Limanowa 1:9 Szczegóły
2023-01-31
g. 19:00
056
10
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KS Gorce Nowy Targ 9:1 Szczegóły
2023-01-13
g. 16:00
057
10
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
058
10
KS Golden Masters Korczyna KS Spektrum-Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
059
10
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Kąkolówka 2:8 Szczegóły
2023-01-14
g. 17:00
060
10
LUKS Galux Skrzyszów Kruszbud-Gryf Gdów 8:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 16:00
061
11
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno Witmar-Podwawelski Kraków 8:2 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
062
11
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2023-01-21
g. 11:00
063
11
KS Golden Masters Korczyna KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
064
11
KS Spektrum-Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
065
11
LUKS Galux Skrzyszów LUKS Strażak Niżna Łąka 7:3 Szczegóły
2023-01-21
g. 10:00
066
11
Kruszbud-Gryf Gdów LZS Kąkolówka 6:4 Szczegóły
2023-02-25
g. 14:00
067
12
UKS Płomień Limanowa KS Golden Masters Korczyna 10:0 Szczegóły
2023-02-25
g. 14:00
068
12
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:8 Szczegóły
2023-02-25
g. 11:00
069
12
KS Gorce Nowy Targ KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 3:7 Szczegóły
2023-02-25
g. 15:30
070
12
LUKS Galux Skrzyszów LZS Kąkolówka 6:4 Szczegóły
2023-02-25
g. 10:00
071
12
Witmar-Podwawelski Kraków Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2023-02-25
g. 11:00
072
12
LUKS Strażak Niżna Łąka KS Spektrum-Karpol Słopnice 0:10 Szczegóły
2023-03-25
g. 15:30
073
13
UKS Płomień Limanowa KS Gorce Nowy Targ 7:3 Szczegóły
2023-03-18
g. 11:00
074
13
KS Golden Masters Korczyna UKS Villa Verde II Olesno 5:5 Szczegóły
2023-05-01
g. 11:00
075
13
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:0 Szczegóły
2023-03-18
g. 15:00
076
13
LUKS Strażak Niżna Łąka LUKS Galux Skrzyszów 3:7 Szczegóły
2023-03-19
g. 11:00
077
13
LZS Kąkolówka Witmar-Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2023-04-11
g. 17:30
078
13
Kruszbud-Gryf Gdów KS Spektrum-Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2023-04-14
g. 18:30
079
14
KS Gorce Nowy Targ KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:5 Szczegóły
2023-03-26
g. 11:00
080
14
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno 9:1 Szczegóły
2023-04-07
g. 14:00
081
14
KS Golden Masters Korczyna KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1:9 Szczegóły
2023-04-21
g. 18:30
082
14
LUKS Strażak Niżna Łąka Kruszbud-Gryf Gdów 3:7 Szczegóły
2023-03-31
g. 20:30
083
14
Witmar-Podwawelski Kraków LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2023-05-06
g. 16:00
084
14
KS Spektrum-Karpol Słopnice LZS Kąkolówka 8:2 Szczegóły
2023-04-22
g. 11:00
085
15
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Golden Masters Korczyna 8:2 Szczegóły
2023-04-05
g. 18:00
086
15
UKS Villa Verde II Olesno KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2023-05-06
g. 16:00
087
15
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno UKS Płomień Limanowa 10:0 Szczegóły
2023-04-22
g. 11:00
088
15
LZS Kąkolówka Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2023-03-19
g. 16:00
089
15
LUKS Strażak Niżna Łąka Witmar-Podwawelski Kraków 0:10 Szczegóły
2023-04-22
g. 16:00
090
15
KS Spektrum-Karpol Słopnice LUKS Galux Skrzyszów 9:1 Szczegóły
2023-05-06
g. 11:00
091
16
KS Golden Masters Korczyna KS Gorce Nowy Targ 10:0 Szczegóły
2023-05-06
g. 11:00
092
16
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2023-05-07
g. 16:00
093
16
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno UKS Villa Verde II Olesno 10:0 Szczegóły
2023-03-24
g. 18:00
094
16
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 9:1 Szczegóły
2023-05-06
g. 11:00
095
16
Kruszbud-Gryf Gdów LUKS Galux Skrzyszów 3:7 Szczegóły
2023-04-23
g. 11:00
096
16
Witmar-Podwawelski Kraków KS Spektrum-Karpol Słopnice 8:2 Szczegóły