Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-09
g. 11:00
401
1
UKS SP1 Leżajsk KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
402
1
LZS Kąkolówka II KU AZS Politechnika VII Rzeszów -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
403
1
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LZS START II Rokietnica -:- Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
404
1
PUKS Arka III Łętownia UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 14:00
405
2
UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
406
2
KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg LZS Kąkolówka II -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
407
2
KU AZS Politechnika VII Rzeszów GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
408
2
LZS START II Rokietnica PUKS Arka III Łętownia -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
409
3
UKS SP1 Leżajsk LZS START II Rokietnica -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
410
3
LZS Kąkolówka II UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
411
3
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
412
3
PUKS Arka III Łętownia KU AZS Politechnika VII Rzeszów -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
413
4
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
414
4
LZS START II Rokietnica LZS Kąkolówka II -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
415
4
UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
416
4
KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg PUKS Arka III Łętownia -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
417
5
LZS START II Rokietnica UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
418
5
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
419
5
LZS Kąkolówka II GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
420
5
UKS SP1 Leżajsk PUKS Arka III Łętownia -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
421
6
KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg LZS START II Rokietnica -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
422
6
UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola KU AZS Politechnika VII Rzeszów -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
423
6
PUKS Arka III Łętownia LZS Kąkolówka II -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
424
6
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
425
7
KTS Enea Siarkopol II Tarnobrzeg UKS GIM-TIM 5 II Stalowa Wola -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
426
7
LZS START II Rokietnica KU AZS Politechnika VII Rzeszów -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
427
7
PUKS Arka III Łętownia GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
428
7
LZS Kąkolówka II UKS SP1 Leżajsk -:- Szczegóły