Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Głobikowa 8 15 79:46
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8 14 77:30
3. KU AZS UR IBERiS Rzeszów 8 12 70:42
4. UKS Spartakus Kolbuszowa 8 8 63:55
5. KU AZS Politechnika V Rzeszów 8 8 55:63
6. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8 7 63:69
7. LKS Brzostowianka III Brzostek 8 3 45:76
8. MKS TS Mielec 8 3 43:77
9. GKTS Astoria Wadowice Górne 8 2 40:77

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-11-20
g. 11:00
502
1
MKS TS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
503
1
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS UR IBERiS Rzeszów 5:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
504
1
KU AZS Politechnika V Rzeszów GKTS Astoria Wadowice Górne 10:3 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
505
1
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KS Głobikowa 7:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
506
2
UKS Spartakus Kolbuszowa MKS TS Mielec 10:0 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
507
2
KU AZS UR IBERiS Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 10:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
508
2
GKTS Astoria Wadowice Górne TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
509
2
KS Głobikowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
511
3
KU AZS UR IBERiS Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
512
3
LKS Brzostowianka III Brzostek GKTS Astoria Wadowice Górne 10:7 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
513
3
KS Głobikowa TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:4 Szczegóły
2022-10-04
g. 17:00
514
3
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 1:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
516
4
UKS Spartakus Kolbuszowa GKTS Astoria Wadowice Górne 10:1 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
517
4
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
518
4
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 8:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
520
4
KU AZS UR IBERiS Rzeszów MKS TS Mielec 10:3 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
521
5
UKS Spartakus Kolbuszowa KS Głobikowa 7:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
522
5
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 2:10 Szczegóły
2022-11-20
g. 09:00
523
5
KU AZS Politechnika V Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
524
5
GKTS Astoria Wadowice Górne MKS TS Mielec 8:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
526
6
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
527
6
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
529
6
MKS TS Mielec KS Głobikowa 7:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
530
6
GKTS Astoria Wadowice Górne KU AZS UR IBERiS Rzeszów 2:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
531
7
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 Szczegóły
2023-01-29
g. 11:00
532
7
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
533
7
KU AZS Politechnika VI Rzeszów MKS TS Mielec 10:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
534
7
KU AZS UR IBERiS Rzeszów KS Głobikowa 7:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
536
8
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
538
8
MKS TS Mielec KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
539
8
KU AZS Politechnika VI Rzeszów KU AZS UR IBERiS Rzeszów 10:3 Szczegóły
2022-12-19
g. 17:00
540
8
KS Głobikowa GKTS Astoria Wadowice Górne 10:5 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
541
9
UKS Spartakus Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 10:6 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
542
9
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów MKS TS Mielec 10:6 Szczegóły
2023-01-13
g. 16:30
543
9
KU AZS Politechnika V Rzeszów KU AZS UR IBERiS Rzeszów 0:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
544
9
GKTS Astoria Wadowice Górne KU AZS Politechnika VI Rzeszów 4:10 Szczegóły