Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 16:00
602
1
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2022-10-05
g. 19:00
603
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
604
1
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2022-10-02
g. 15:00
605
1
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2022-10-01
g. 11:00
606
1
SKT I LO Wiki IV Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 3:10 Szczegóły
2022-10-07
g. 19:00
607
2
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-10-18
g. 17:30
609
2
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-10-21
g. 18:00
610
2
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:4 Szczegóły
2022-09-30
g. 17:00
611
2
SKT I LO Wiki III Sanok SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
612
2
LUKS Pionier Średnia Wieś KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
613
3
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
614
3
SKT I LO Wiki IV Sanok UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
615
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 3:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
616
3
SKT I LO Wiki III Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:2 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
618
3
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
619
4
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-10-28
g. 18:00
620
4
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KS II Nagórzany 10:0 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
621
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki III Sanok 9:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
622
4
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LUKS Pionier Średnia Wieś 2:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
623
4
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
625
5
KTS II Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2022-11-05
g. 16:00
626
5
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
627
5
KS II Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2022-11-05
g. 11:00
628
5
SKT I LO Wiki IV Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 3:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
630
5
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 0:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
631
6
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
632
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
633
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki IV Sanok 10:2 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
634
6
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KS II Nagórzany 10:4 Szczegóły
2022-11-26
g. 11:00
635
6
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
637
7
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
638
7
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:3 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
640
7
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 1:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
641
7
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki IV Sanok 10:1 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
642
7
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
643
8
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki III Sanok 10:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
644
8
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Pionier Średnia Wieś 10:7 Szczegóły
2022-10-01
g. 11:00
645
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-12-10
g. 11:00
647
8
SKT I LO Wiki IV Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
648
8
KS II Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
649
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
650
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
651
9
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 6:10 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
652
9
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 4:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
654
9
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS II Nagórzany 1:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
655
10
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 4:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
656
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:1 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
657
10
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
658
10
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
659
10
SKT I LO Wiki IV Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:2 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
661
11
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
662
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
663
11
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 5:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
664
11
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 15:00
665
11
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki IV Sanok 10:7 Szczegóły