Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Cebulka Warzyce 11 22 110:22
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 18 102:43
3. LKS Błyskawica I Leśniówka 11 18 101:35
4. LUKS Burza II Rogi 11 16 91:56
5. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 11 14 87:68
6. PKS Bartek Dębowiec 11 12 82:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 58:97
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 7 54:90
3. UKS Spin Jasło 11 6 44:99
4. KS Golden Masters III Korczyna 11 5 57:102
5. GMKS Strzelec II Frysztak 11 5 61:100
6. LKS Błyskawica II Leśniówka 11 2 40:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
701
1
LKS Błyskawica II Leśniówka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-14
g. 18:00
702
1
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno KS Golden Masters III Korczyna 10:7 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
703
1
LUKS Burza II Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
704
1
UKS Olimp Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
705
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
706
1
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
707
2
LKS Błyskawica I Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:2 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
708
2
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica II Leśniówka 10:6 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
709
2
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
710
2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2022-10-08
g. 11:00
711
2
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 0:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
712
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
713
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
714
3
UKS Cebulka Warzyce KS Golden Masters III Korczyna 10:0 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
715
3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
716
3
UKS Spin Jasło UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
717
3
LKS Błyskawica II Leśniówka PKS Bartek Dębowiec 0:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
718
3
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 10:3 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
719
4
LKS Błyskawica I Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
720
4
KS Golden Masters III Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
721
4
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
722
4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
723
4
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:5 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
724
4
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica II Leśniówka 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
725
5
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
726
5
PKS Bartek Dębowiec KS Golden Masters III Korczyna 10:8 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
727
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
728
5
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
729
5
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-11-09
g. 18:00
730
5
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2022-11-29
g. 18:30
731
6
LKS Błyskawica I Leśniówka PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
732
6
KS Golden Masters III Korczyna GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
733
6
LUKS Burza II Rogi UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
734
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
735
6
UKS Spin Jasło KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 4:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
736
6
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica II Leśniówka 10:7 Szczegóły
2022-12-05
g. 18:00
737
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Błyskawica I Leśniówka 0:10 Szczegóły
2022-12-03
g. 11:00
738
7
UKS Spin Jasło KS Golden Masters III Korczyna 10:4 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
739
7
LKS Błyskawica II Leśniówka LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 15:00
740
7
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
741
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
742
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
743
8
LKS Błyskawica I Leśniówka UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2023-01-20
g. 18:00
744
8
KS Golden Masters III Korczyna UKS TKKF MOSiR II Dukla 4:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
745
8
LUKS Burza II Rogi KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:6 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
746
8
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica II Leśniówka 10:3 Szczegóły
2023-01-07
g. 11:00
747
8
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec 10:0 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
748
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
749
9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Błyskawica I Leśniówka 10:6 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
750
9
LUKS Burza II Rogi KS Golden Masters III Korczyna 10:3 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
751
9
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
752
9
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
753
9
LKS Błyskawica II Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
754
9
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
755
10
LKS Błyskawica I Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
756
10
KS Golden Masters III Korczyna UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
757
10
UKS Spin Jasło PKS Bartek Dębowiec 10:7 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
758
10
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 6:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
759
10
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:4 Szczegóły
2023-01-22
g. 15:00
760
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica II Leśniówka 10:4 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
761
11
KS Golden Masters III Korczyna LKS Błyskawica I Leśniówka 1:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
762
11
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
763
11
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
764
11
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
765
11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 0:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
766
11
LKS Błyskawica II Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 4:10 Szczegóły