Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze

Data Numer Gospodarz Gość  
2019-01-25
g. 18:00

9
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00

10
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty II Krosno Szczegóły
2019-01-25
g. 19:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków Szczegóły
2019-01-26
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Galux Skrzyszów Szczegóły
2019-01-26
g. 14:00

9
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno Szczegóły
2019-01-26
g. 15:00

10
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Limanowa Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

11
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka Szczegóły
2019-01-26
g. 17:00

8
KS I Głobikowa LKS Kańczuga Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty Krosno Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Spektrum Karpol Słopnice Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LUKS Burza Rogi Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
PKS Kolping III Jarosław PKS Bartek Dębowiec Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Jar Kielnarowa Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ATS Bingo Ropczyce Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Kańczuga UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KTS Strażak Pruchnik Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT SP3 Sanok Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Iskra Iskrzynia Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
LKS Darowice Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
PUKS Arka II Łętownia STS Jordan Wola Mała Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS ATS Tyczyn Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
MKTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS SP Korzeniów KS II Głobikowa Szczegóły
2019-01-27
g. 15:00

10
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-01-23
g. 16:30

10
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:00

8
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-01-22
g. 16:00

8
UKS Kępa III Dębica UKS SP Korzeniów 7:11 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia 3:15 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

8
LKS Jar Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
SKT SP3 II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 1:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
KS II Głobikowa UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS I Głobikowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
ATS Bingo II Ropczyce LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00

10
SKT SP3 Sanok TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS Tyczyn 9:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

9
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 10:3 Szczegóły