Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-05-14
g. 11:00

4LKR 20
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza I Rogi 10:4 Szczegóły
2016-01-31
g. 11:00

5LKRZ 11
UKS TKKF MOSiR III Dukla UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00

5LKRZ 8
UKS TKKF MOSiR III Dukla GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

5LKRZ 14
UKS TKKF MOSiR III Dukla LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00

4LKR 15
UKS TKKF MOSiR II Dukla GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LKRZ 16
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec III Frysztak 10:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

5LKRZ 15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LRZA 14
TG Sokół Dynów LKS Jar II Kielnarowa 15:3 Szczegóły
2016-05-18
g. 19:00
099
2LM 15
LUKS Galux Skrzyszów MLUKS Gulon Zakliczyn 6:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00

5LRZA 13
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice-Koniuszki 7:11 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LKRW 16
LUKS Strażak III Niżna Łąka LUKS Burza III Rogi 10:5 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

4LKR 18
GMKS Strzelec II Frysztak KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

4LKR 18
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:8 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

4LRZ 18
KU AZS Politechnika V Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

4LRZ 16
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 12:6 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LRZA 14
LKS Darowice-Koniuszki KU AZS Politechnika VII Rzeszów 9:9 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LKRZ 16
MKS Skarbek Gogołów UKS TKKF MOSiR III Dukla 10:4 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

3LM 16
PKS Kolping III Jarosław KS Pegaz II Łańcut 4:10 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00

4LRZ 16
MLKS Nurt II Przemyśl MKSTS Mielec 16:2 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

4LRZ 18
MLKS Nurt II Przemyśl UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

4LKR 18
LUKS Burza II Rogi LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

3LM 16
LKS Brzostowianka I Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 18:0 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

3LM 16
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Olimp I Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00

5LRZA 11
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2016-05-15
g. 11:00

5LRZA 14
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 10:8 Szczegóły

Podkarpacki Tenis Stołowy na Facebooku