Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze

Data Numer Gospodarz Gość  

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-05-22
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa 5:13 Szczegóły
2022-05-13
g. 17:30

13
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski LZS Kąkolówka II 7:11 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
UKS Kępa III Dębica KS Głobikowa 7:11 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
MLKS NURT Przemyśl II UKS SP1 Leżajsk 18:0 Szczegóły
2022-05-08
g. 17:30

PO-4LK
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 5:10 Szczegóły
2022-05-07
g. 17:30

PO-4LK
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

PO-3L
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka II LKS Kańczuga II 13:5 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

PO-3L
SKT I LO Wiki I Sanok MLKS Nurt Przemyśl 10:6 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
GLKS JAWOR 1955 II Jawornik Polski PUKS Arka III Łętownia 15:3 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

14
LZS START Czelatyce UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:11 Szczegóły
2022-05-03
g. 11:00

13
MLKS NURT Przemyśl II LZS START Czelatyce 5:13 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS Kępa III Dębica 7:11 Szczegóły
2022-05-01
g. 17:00

PO-3L
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 1:10 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

PO-4LK
KS Nagórzany KS Golden Masters II Korczyna 10:3 Szczegóły
2022-04-30
g. 17:30

6
DORBUD Gryf Gdów UKS Rokicie Szczytniki 10:0 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00

3
PKS KOLPING Jarosław KSTS MOSIR Karpaty Sauna Line Krosno 8:2 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

12
LKS Kańczuga LZS Kąkolówka 0:10 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

13
LKS Kańczuga II PUKS Arka III Łętownia 8:10 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
UKS Spartakus I Kolbuszowa ATS BINGO Ropczyce II 8:10 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

PO-3L
MLKS Nurt Przemyśl SKT I LO Wiki I Sanok 10:7 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 11:7 Szczegóły