Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2017-03-26
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka KS II Nagórzany Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka I Brzostek KTS GOSiR I Krościenko Wyżne Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

15
LKS Jar I Kielnarowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-05-07
g. 11:00

14
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
STS Jordan Wola Mała KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2017-03-21
g. 17:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Darowice-Koniuszki 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski TG Sokół Dynów 6:12 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KS Przybyszówka Rzeszów MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

13
PKS Iskra Blizne KTS I Brzozów 10:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 6:12 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek PKS Kolping III Jarosław 5:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka -:- Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
KU AZS Politechnika VI Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 11:7 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 12:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
KS II Nagórzany LKS III Turze Pole 10:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

13
LZS I Kąkolówka LKS Jar I Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia II Wojaszówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 5:10 Szczegóły
2017-03-15
g. 19:00

14
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin II Jasło 0:10 Szczegóły
2017-03-14
g. 19:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły