Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Golden Masters Korczyna 16 31 159:57
2. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 16 27 151:65
3. TG Sokół Dynów 16 23 142:87
4. LKS Turze Pole 16 16 122:114
5. LKS Kańczuga 16 15 105:118
6. PUKS Arka Łętownia 16 12 97:138

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 19 129:106
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 16 112:115
3. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 12 108:137
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 11 83:125
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 16 5 84:151
6. UKS Iskra Iskrzynia 16 5 76:155

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-23
g. 17:00
101
1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Strażak Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
102
1
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 3:10 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
103
1
PUKS Arka Łętownia UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2023-09-24
g. 16:00
104
1
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 10:4 Szczegóły
2023-09-29
g. 16:30
105
1
KU AZS Politechnika IV Rzeszów TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
106
1
LKS Kańczuga KS Golden Masters Korczyna 4:10 Szczegóły
2023-10-14
g. 16:00
107
2
LUKS Strażak Niżna Łąka KU AZS Politechnika III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2023-10-08
g. 11:00
108
2
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:0 Szczegóły
2023-10-14
g. 15:00
109
2
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 10:00
110
2
UKS Iskra Iskrzynia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
111
2
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
112
2
KS Golden Masters Korczyna KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:0 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
113
3
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
114
3
LKS Kańczuga UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 2:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
115
3
KS Golden Masters Korczyna PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
116
3
TG Sokół Dynów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2023-10-22
g. 14:00
117
3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
118
3
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Iskra Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2023-10-28
g. 16:00
119
4
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Kańczuga 5:10 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
120
4
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2023-10-21
g. 14:00
121
4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
122
4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KS Golden Masters Korczyna 0:10 Szczegóły
2023-10-25
g. 17:00
123
4
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:8 Szczegóły
2023-10-28
g. 16:00
124
4
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2023-11-04
g. 16:00
125
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
126
5
LKS Turze Pole UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 7:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
127
5
KU AZS Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
128
5
LKS Kańczuga KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:0 Szczegóły
2023-11-04
g. 17:00
129
5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
130
5
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Golden Masters Korczyna 3:10 Szczegóły
2023-11-25
g. 16:00
131
6
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
132
6
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
133
6
PUKS Arka Łętownia LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2023-11-26
g. 14:00
134
6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2023-12-02
g. 11:00
135
6
TG Sokół Dynów KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
136
6
KS Golden Masters Korczyna LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:4 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
137
7
KS Golden Masters Korczyna LUKS Strażak Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
138
7
TG Sokół Dynów UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 3:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
139
7
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PUKS Arka Łętownia 5:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
140
7
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2023-12-02
g. 13:00
141
7
UKS Iskra Iskrzynia LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
142
7
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:0 Szczegóły
2023-12-16
g. 11:00
143
8
LUKS Strażak Niżna Łąka TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
144
8
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KS Golden Masters Korczyna 9:9 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
145
8
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:4 Szczegóły
2023-12-29
g. 19:30
146
8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
147
8
LKS Kańczuga LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
148
8
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Iskra Iskrzynia 8:10 Szczegóły
2024-01-19
g. 19:30
149
9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
150
9
PUKS Arka Łętownia UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 1:10 Szczegóły
2023-12-16
g. 16:00
151
9
UKS Iskra Iskrzynia TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
152
9
LKS Turze Pole KS Golden Masters Korczyna 5:10 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
153
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2023-09-22
g. 17:00
154
9
KU AZS Politechnika III Rzeszów KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:3 Szczegóły
2024-01-13
g. 16:00
155
10
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2024-01-27
g. 16:00
156
10
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2024-01-21
g. 16:00
157
10
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 10:3 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
158
10
KS Golden Masters Korczyna UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
159
10
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:7 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
160
10
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 8:10 Szczegóły
2024-01-27
g. 12:00
161
11
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LUKS Strażak Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2024-01-21
g. 16:00
162
11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:2 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
163
11
KS Golden Masters Korczyna TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2024-01-20
g. 11:00
164
11
UKS Iskra Iskrzynia LKS Turze Pole 5:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
165
11
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2024-01-20
g. 17:00
166
11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:10 Szczegóły
2024-03-02
g. 16:00
167
12
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia 10:1 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
168
12
KS Golden Masters Korczyna LKS Kańczuga 10:3 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
169
12
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Turze Pole 10:5 Szczegóły
2024-02-25
g. 10:00
170
12
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2024-02-24
g. 16:00
171
12
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:2 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
172
12
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 15:00
173
13
LKS Turze Pole TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
174
13
PUKS Arka Łętownia KS Golden Masters Korczyna 0:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
175
13
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2024-03-02
g. 11:00
176
13
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2024-03-15
g. 19:30
177
13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2024-04-20
g. 16:00
178
13
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2024-03-09
g. 15:00
179
14
LKS Turze Pole LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
180
14
TG Sokół Dynów KS Golden Masters Korczyna 7:10 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
181
14
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2024-04-13
g. 16:00
182
14
LUKS Strażak Niżna Łąka KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2024-03-09
g. 17:00
183
14
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2024-03-22
g. 17:30
184
14
UKS Iskra Iskrzynia KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2024-04-27
g. 11:00
185
15
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2024-03-17
g. 16:00
186
15
KS Golden Masters Korczyna LKS Turze Pole 10:4 Szczegóły
2024-03-23
g. 11:00
187
15
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn TG Sokół Dynów 7:10 Szczegóły
2024-03-16
g. 16:00
188
15
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2024-04-14
g. 11:00
189
15
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2024-04-19
g. 17:00
190
15
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:5 Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
191
16
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2024-03-24
g. 11:00
192
16
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów 1:10 Szczegóły
2024-05-05
g. 14:00
193
16
KS Golden Masters Korczyna UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 10:5 Szczegóły
2024-04-27
g. 16:00
194
16
UKS Iskra Iskrzynia KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2024-04-27
g. 16:00
195
16
LUKS Strażak Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 9:9 Szczegóły
2024-04-12
g. 18:30
196
16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły