Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki II Sanok 15 30 150:55
2. UKS Cebulka Warzyce 15 25 141:83
3. LKS Błyskawica Leśniówka 15 22 128:89
4. UKS TKKF MOSiR Dukla 15 21 133:81
5. LKS Parnas Stara Wieś 15 12 114:114
6. LUKS Burza Rogi 15 11 83:124

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 16 18 133:114
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 16 122:127
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 15 10 108:136
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 9 91:149
5. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 7 71:136
6. KTS Wola Komborska 16 3 91:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-24
g. 11:00
301
1
KTS Wola Komborska UKS TKKF MOSiR Dukla 2:10 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
302
1
UKS Cebulka Warzyce SKT I LO Wiki II Sanok 7:10 Szczegóły
2023-10-08
g. 11:00
303
1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 0:10 Szczegóły
2023-09-26
g. 17:00
304
1
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2023-09-24
g. 16:00
305
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:0 Szczegóły
2023-09-24
g. 11:00
306
1
LKS Błyskawica Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:6 Szczegóły
2023-10-08
g. 16:30
307
2
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
308
2
SKT I LO Wiki II Sanok KTS Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2023-09-30
g. 11:00
309
2
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2023-10-01
g. 11:00
310
2
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 7:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 13:00
311
2
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2023-10-01
g. 16:00
312
2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:7 Szczegóły
2023-10-21
g. 17:00
313
3
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS TKKF MOSiR Dukla 6:10 Szczegóły
2023-11-12
g. 11:00
314
3
LKS Błyskawica Leśniówka SKT I LO Wiki II Sanok 3:10 Szczegóły
2023-11-19
g. 16:00
315
3
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2023-10-22
g. 13:00
316
3
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
317
3
KTS Wola Komborska KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:10 Szczegóły
2023-10-22
g. 11:00
318
3
UKS Cebulka Warzyce LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2023-10-29
g. 18:00
319
4
UKS TKKF MOSiR Dukla LKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
320
4
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
321
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2023-10-29
g. 11:00
322
4
LUKS Burza Rogi KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-10-26
g. 17:30
323
4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2023-11-19
g. 11:00
324
4
LKS Parnas Stara Wieś KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2023-11-11
g. 11:00
325
5
LKS Parnas Stara Wieś UKS TKKF MOSiR Dukla 9:9 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
326
5
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 0:10 Szczegóły
2023-11-05
g. 16:00
327
5
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2023-11-05
g. 11:00
328
5
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Burza Rogi 10:0 Szczegóły
2023-12-08
g. 19:00
329
5
KTS Wola Komborska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 Szczegóły
2023-11-19
g. 11:00
330
5
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-11-23
g. 18:00
331
6
UKS TKKF MOSiR Dukla KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
332
6
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
333
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 11:00
334
6
LUKS Burza Rogi LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 5:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 13:00
335
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Cebulka Warzyce 1:10 Szczegóły
2023-11-26
g. 14:00
336
6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS Wola Komborska 8:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 16:00
337
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS TKKF MOSiR Dukla 5:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 13:00
338
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki II Sanok 3:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
339
7
KTS Wola Komborska LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
340
7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Burza Rogi 10:0 Szczegóły
2023-12-03
g. 11:00
341
7
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2023-12-02
g. 11:00
342
7
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:7 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
343
8
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2023-12-10
g. 15:00
344
8
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:0 Szczegóły
2023-12-10
g. 11:00
345
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 8:10 Szczegóły
2024-01-07
g. 11:00
346
8
LUKS Burza Rogi KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2023-12-10
g. 10:00
347
8
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2023-12-10
g. 16:00
348
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
349
9
LUKS Burza Rogi UKS TKKF MOSiR Dukla 1:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
350
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 5:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
351
9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2024-01-06
g. 14:00
352
9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:3 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
353
9
KTS Wola Komborska LKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2023-12-17
g. 11:00
354
9
UKS Cebulka Warzyce LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
355
10
UKS TKKF MOSiR Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2024-01-14
g. 16:00
356
10
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2024-01-14
g. 13:00
357
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
358
10
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2024-01-14
g. 11:00
359
10
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2024-01-14
g. 16:00
360
10
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Wola Komborska 10:7 Szczegóły
2024-01-20
g. 12:00
361
11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS TKKF MOSiR Dukla 10:7 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
362
11
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2024-01-21
g. 16:00
363
11
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 6:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
364
11
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2024-01-21
g. 16:00
365
11
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2024-01-21
g. 11:00
366
11
KTS Wola Komborska UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
367
12
UKS TKKF MOSiR Dukla LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
368
12
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
369
12
LUKS Burza Rogi SKT I LO Wiki II Sanok 2:10 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
370
12
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 Szczegóły
2024-02-24
g. 15:00
371
12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2024-02-25
g. 11:00
372
12
KTS Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 4:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
373
13
UKS TKKF MOSiR Dukla LUKS Burza Rogi 10:1 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
374
13
LKS Parnas Stara Wieś UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2024-03-03
g. 11:00
375
13
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2024-04-14
g. 11:00
376
13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Wola Komborska 10:6 Szczegóły
2024-03-14
g. 18:00
377
13
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2024-03-03
g. 13:00
378
13
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6:10 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
379
14
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
380
14
UKS Cebulka Warzyce UKS TKKF MOSiR Dukla 10:3 Szczegóły
2024-03-10
g. 11:00
381
14
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki II Sanok 4:10 Szczegóły
2024-03-10
g. 13:00
382
14
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2024-03-09
g. 16:00
383
14
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2024-03-10
g. 16:00
384
14
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:4 Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
385
15
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
386
15
LUKS Burza Rogi UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2024-04-20
g. 11:00
387
15
UKS TKKF MOSiR Dukla SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2024-03-17
g. 13:00
388
15
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7:10 Szczegóły
2024-03-16
g. 13:00
389
15
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:7 Szczegóły
2024-03-17
g. 11:00
390
15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
391
16
LUKS Burza Rogi LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
392
16
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2024-04-27
g. 11:00
393
16
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2024-04-28
g. 11:00
394
16
KTS Wola Komborska KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 9:9 Szczegóły
2024-04-28
g. 13:00
395
16
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2024-03-27
g. 17:30
396
16
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły