Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Golden Masters Korczyna
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Spółdzielcza 6, 38-420 Korczyna
Telefon:
737 168 373
E-mail:
golden.masterskorczyna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Fredry 2, 38-420 Korczyna
Prezes Klubu:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
golden.masterskorczyna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Wenc
736 038 968
Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS***40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1092 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 8 4 20:8
5422 Mohamadali Rouintanesfahani Iran 22.03.1994 5 1 12:2
5434 Maciej Wenc Polska 03.07.1986 5 1 11:2
5424 Karol Wiśniewski Polska 24.08.2000 4 1 11:2
5437 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 4 4 12:12
5431 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 2 0 6:0
5428 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
5435 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 0 0 0:0
5427 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 2 0:4
5423 Clarence Chew Zhe Yu Singapur 27.12.1995 0 0 0:0
5432 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 4 0:12
5430 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 0 1 0:2
5433 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-24
g. 18:00
006
1
LUKS Strażak Niżna Łąka KS Golden Masters Korczyna 1:9 Szczegóły
2022-10-08
g. 12:00
012
2
KS Golden Masters Korczyna LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2022-10-22
g. 15:00
015
3
KS Golden Masters Korczyna UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
022
4
KS Gorce Nowy Targ KS Golden Masters Korczyna 4:6 Szczegóły
2022-11-12
g. 14:00
030
5
LZS Kąkolówka KS Golden Masters Korczyna 6:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:00
052
9
UKS Villa Verde II Olesno KS Golden Masters Korczyna 6:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
044
8
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno KS Golden Masters Korczyna -:- Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
058
10
KS Golden Masters Korczyna KS Spektrum-Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
036
6
KS Golden Masters Korczyna Kruszbud-Gryf Gdów -:- Szczegóły
2023-01-21
g. 11:00
063
11
KS Golden Masters Korczyna KU AZS Politechnika III Rzeszów -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
037
7
KS Golden Masters Korczyna Witmar-Podwawelski Kraków -:- Szczegóły