Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Długa 173, Rogi, 38-430, Miejsce Piastowe
Telefon:
792 905 301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Rogach, ul. Szkolna 2
Prezes Klubu:
Mariusz Zygmunt
792 905 301
mzygam@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Zygmunt

Adres hali rezerwowej:
OSP ROGI
Rodzaj stołów:
Donic, Butterfly
Rodzaj piłek:
Thibar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7025 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 24 14 72:42
7022 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 22 15 66:45
7029 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 13 10 39:30
7028 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 11 19 33:57
7023 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 3 3 9:9
7021 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 2 3 6:9
7027 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 0 0:0
7020 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 0 5 0:15
7024 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 0 0 0:0
7026 Damian Uliasz Polska 13.02.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
304
1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
309
2
LUKS Burza Rogi LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
317
3
KTS Wola Komborska LUKS Burza Rogi 3:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
323
4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
326
5
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 16:00
331
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi 10:1 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
342
7
LUKS Burza Rogi KS Nagórzany 9:9 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
347
8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 7:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
352
9
LUKS Burza Rogi UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
357
10
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 14:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły