Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 7 13 69:26
2. UKS Iskra Iskrzynia 7 12 68:26
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:18
4. SKT I LO Wiki II Sanok 7 10 60:41
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 7 9 59:47
6. LUKS Burza Rogi 7 8 55:48
7. KS Nagórzany 7 7 45:58
8. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7 5 44:60
9. LKS Strażak Bratkówka 7 4 40:59
10. LKS Parnas Stara Wieś 6 2 29:54
11. KTS Brzozów 7 0 32:70
12. KTS Wola Komborska 7 0 16:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2022-11-27, godz. 11:00
Mecz nr: 333 6 (6. kolejka)
LKS Strażak Bratkówka 10:7 LKS Parnas Stara Wieś

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Damian Wywiórski - Dariusz Dydek 1 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 9:11)
Mateusz Englot - Jarosław Dydek 1 0:3 (10:12, 6:11, 13:15)
Kamil Wiśniowski - Łukasz Biedka 1 3:1 (11:2, 11:7, 12:14, 11:5)
Wiesław Patla - Michał Wadas 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
M. Englot / K. Wiśniowski - D. Dydek / J. Dydek 1 0:3 (10:12, 5:11, 9:11)
D. Wywiórski / W. Patla - M. Dydek / Ł. Biedka 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
Damian Wywiórski - Jarosław Dydek 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:9)
Mateusz Englot - Dariusz Dydek 1 2:3 (12:10, 12:10, 3:11, 9:11, 7:11)
Wiesław Patla - Łukasz Biedka 1 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
Kamil Wiśniowski - Michał Dydek 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:5)
Damian Wywiórski - Łukasz Biedka 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:9)
Kamil Wiśniowski - Dariusz Dydek 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:2)
Mateusz Englot - Michał Dydek 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:6)
Wiesław Patla - Jarosław Dydek 1 3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:9, 12:10)
Jan Englot - Michał Dydek 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
Wiesław Patla - Dariusz Dydek 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11)
Mateusz Englot - Łukasz Biedka 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)