4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2021/2022
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-03-05 g. 16:00 |
12 |
LUKS Burza Rogi | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:4 | Szczegóły |
2022-03-05 g. 16:00 |
12 |
LKS Parnas Stara Wieś | LKS Strażak II Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-06 g. 11:00 |
12 |
LKS Strażak I Bratkówka | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 3:10 | Szczegóły |
2022-03-06 g. 11:00 |
12 |
SKT I LO Wiki I Sanok | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:1 | Szczegóły |
2022-03-06 g. 11:00 |
12 |
KTS Wola Komborska | UKS Iskra Iskrzynia | 2:10 | Szczegóły |
2022-03-06 g. 16:00 |
12 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 5:10 | Szczegóły |
2022-03-12 g. 16:00 |
13 |
SKT I LO Wiki I Sanok | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 10:1 | Szczegóły |
2022-03-12 g. 16:00 |
13 |
UKS Iskra Iskrzynia | LKS Parnas Stara Wieś | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-13 g. 11:00 |
13 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | LKS Strażak I Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-13 g. 11:00 |
13 |
KTS Wola Komborska | LUKS Burza Rogi | 3:10 | Szczegóły |
2022-03-13 g. 11:00 |
13 |
LKS Strażak II Bratkówka | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:3 | Szczegóły |
2022-03-13 g. 17:00 |
13 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:0 | Szczegóły |
2022-03-19 g. 16:00 |
14 |
UKS Iskra Iskrzynia | SKT I LO Wiki II Sanok | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-20 g. 11:00 |
14 |
SKT I LO Wiki I Sanok | LKS Strażak I Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2022-03-20 g. 11:00 |
14 |
LKS Parnas Stara Wieś | KTS Wola Komborska | 10:1 | Szczegóły |
2022-03-20 g. 11:00 |
14 |
LKS Strażak II Bratkówka | LUKS Burza Rogi | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-20 g. 17:00 |
14 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 10:7 | Szczegóły |
2022-03-25 g. 19:00 |
14 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 2:10 | Szczegóły |
2022-03-26 g. 15:00 |
15 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LKS Strażak I Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2022-03-26 g. 16:00 |
15 |
UKS Iskra Iskrzynia | LUKS Burza Rogi | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-27 g. 11:00 |
15 |
SKT I LO Wiki II Sanok | LKS Parnas Stara Wieś | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-27 g. 11:00 |
15 |
KTS Wola Komborska | LKS Strażak II Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2022-03-27 g. 15:00 |
15 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 2:10 | Szczegóły |
2022-03-27 g. 17:00 |
15 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | SKT I LO Wiki I Sanok | 6:10 | Szczegóły |
2022-04-23 g. 16:00 |
16 |
SKT I LO Wiki I Sanok | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 10:7 | Szczegóły |
2022-04-23 g. 16:00 |
16 |
LUKS Burza Rogi | LKS Parnas Stara Wieś | 10:8 | Szczegóły |
2022-04-23 g. 17:00 |
16 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 10:8 | Szczegóły |
2022-04-24 g. 11:00 |
16 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak I Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2022-04-24 g. 11:00 |
16 |
SKT I LO Wiki II Sanok | KTS Wola Komborska | 10:6 | Szczegóły |
2022-04-24 g. 11:00 |
16 |
LKS Strażak II Bratkówka | UKS Iskra Iskrzynia | 8:10 | Szczegóły |
2021-10-03 g. 10:00 |
301 1 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | SKT I LO Wiki I Sanok | 4:10 | Szczegóły |
2021-10-03 g. 11:00 |
302 1 |
KTS Wola Komborska | LKS Strażak I Bratkówka | 1:10 | Szczegóły |
2021-10-02 g. 17:00 |
303 1 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:1 | Szczegóły |
2021-10-03 g. 11:00 |
304 1 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | LKS Strażak II Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2021-10-02 g. 16:00 |
305 1 |
LKS Parnas Stara Wieś | LUKS Burza Rogi | 9:9 | Szczegóły |
2021-10-07 g. 17:00 |
306 1 |
UKS Iskra Iskrzynia | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 8:10 | Szczegóły |
2021-10-10 g. 11:00 |
307 2 |
SKT I LO Wiki I Sanok | KTS Wola Komborska | 10:1 | Szczegóły |
2021-10-10 g. 11:00 |
308 2 |
LKS Strażak I Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:3 | Szczegóły |
2021-10-10 g. 11:00 |
309 2 |
LKS Strażak II Bratkówka | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 2:10 | Szczegóły |
2021-10-10 g. 11:00 |
310 2 |
SKT I LO Wiki II Sanok | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 9:9 | Szczegóły |
2021-10-09 g. 16:00 |
311 2 |
LUKS Burza Rogi | UKS Iskra Iskrzynia | 10:8 | Szczegóły |
2021-10-30 g. 15:00 |
312 2 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LKS Parnas Stara Wieś | 10:1 | Szczegóły |
2021-10-16 g. 16:00 |
313 3 |
LKS Parnas Stara Wieś | SKT I LO Wiki I Sanok | 0:10 | Szczegóły |
2021-10-16 g. 16:00 |
314 3 |
UKS Iskra Iskrzynia | LKS Strażak I Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-10-17 g. 13:00 |
315 3 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 5:10 | Szczegóły |
2021-10-16 g. 16:00 |
316 3 |
LUKS Burza Rogi | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 6:10 | Szczegóły |
2021-10-17 g. 11:00 |
317 3 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak II Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2021-10-17 g. 11:00 |
318 3 |
KTS Wola Komborska | SKT I LO Wiki II Sanok | 6:10 | Szczegóły |
2021-10-24 g. 11:00 |
319 4 |
SKT I LO Wiki I Sanok | UKS Iskra Iskrzynia | 10:0 | Szczegóły |
2021-10-24 g. 11:00 |
320 4 |
LKS Strażak I Bratkówka | LKS Parnas Stara Wieś | 10:4 | Szczegóły |
2021-11-20 g. 17:00 |
321 4 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | LUKS Burza Rogi | 10:2 | Szczegóły |
2021-10-30 g. 10:00 |
322 4 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 10:7 | Szczegóły |
2021-10-24 g. 11:00 |
323 4 |
LKS Strażak II Bratkówka | KTS Wola Komborska | 9:9 | Szczegóły |
2021-10-31 g. 11:00 |
324 4 |
SKT I LO Wiki II Sanok | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 8:10 | Szczegóły |
2021-10-02 g. 11:00 |
325 5 |
SKT I LO Wiki II Sanok | SKT I LO Wiki I Sanok | 7:10 | Szczegóły |
2021-10-02 g. 11:00 |
326 5 |
LKS Strażak II Bratkówka | LKS Strażak I Bratkówka | 5:10 | Szczegóły |
2021-11-06 g. 16:00 |
327 5 |
LKS Parnas Stara Wieś | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 1:10 | Szczegóły |
2021-11-11 g. 14:00 |
328 5 |
UKS Iskra Iskrzynia | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 10:8 | Szczegóły |
2021-11-07 g. 11:00 |
329 5 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LUKS Burza Rogi | 4:10 | Szczegóły |
2021-11-21 g. 11:00 |
330 5 |
KTS Wola Komborska | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 1:10 | Szczegóły |
2021-11-28 g. 11:00 |
331 6 |
SKT I LO Wiki I Sanok | LKS Strażak II Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2021-11-27 g. 17:00 |
332 6 |
LKS Strażak I Bratkówka | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:1 | Szczegóły |
2021-11-27 g. 17:00 |
333 6 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | UKS Iskra Iskrzynia | 10:8 | Szczegóły |
2021-11-28 g. 11:00 |
334 6 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | LKS Parnas Stara Wieś | 10:5 | Szczegóły |
2021-12-10 g. 17:00 |
335 6 |
LUKS Burza Rogi | KTS Wola Komborska | 10:2 | Szczegóły |
2021-11-27 g. 15:00 |
336 6 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:7 | Szczegóły |
2021-12-04 g. 15:00 |
337 7 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | SKT I LO Wiki I Sanok | 8:10 | Szczegóły |
2021-12-04 g. 16:00 |
338 7 |
LUKS Burza Rogi | LKS Strażak I Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-12-05 g. 11:00 |
339 7 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 10:7 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 14:00 |
340 7 |
KTS Wola Komborska | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 3:10 | Szczegóły |
2021-12-05 g. 11:00 |
341 7 |
SKT I LO Wiki II Sanok | UKS Iskra Iskrzynia | 7:10 | Szczegóły |
2021-12-05 g. 11:00 |
342 7 |
LKS Strażak II Bratkówka | LKS Parnas Stara Wieś | 10:6 | Szczegóły |
2021-12-12 g. 11:00 |
343 8 |
SKT I LO Wiki I Sanok | LUKS Burza Rogi | 10:4 | Szczegóły |
2022-01-23 g. 10:00 |
344 8 |
LKS Strażak I Bratkówka | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 2:10 | Szczegóły |
2021-12-11 g. 17:00 |
345 8 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | KTS Wola Komborska | 10:1 | Szczegóły |
2022-01-23 g. 16:00 |
346 8 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 10:1 | Szczegóły |
2021-12-11 g. 16:00 |
347 8 |
UKS Iskra Iskrzynia | LKS Strażak II Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2021-12-11 g. 16:00 |
348 8 |
LKS Parnas Stara Wieś | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:7 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 11:00 |
349 9 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | SKT I LO Wiki I Sanok | 9:9 | Szczegóły |
2021-12-18 g. 17:00 |
350 9 |
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | LKS Strażak I Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 11:00 |
351 9 |
SKT I LO Wiki II Sanok | LUKS Burza Rogi | 5:10 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 11:00 |
352 9 |
LKS Strażak II Bratkówka | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 9:9 | Szczegóły |
2021-12-19 g. 11:00 |
353 9 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Iskra Iskrzynia | 9:9 | Szczegóły |
2022-01-07 g. 18:00 |
354 9 |
KTS Wola Komborska | LKS Parnas Stara Wieś | 6:10 | Szczegóły |
2022-01-09 g. 11:00 |
355 10 |
SKT I LO Wiki I Sanok | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 7:10 | Szczegóły |
2022-01-09 g. 11:00 |
356 10 |
LKS Strażak I Bratkówka | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 8:10 | Szczegóły |
2022-01-08 g. 16:00 |
357 10 |
LUKS Burza Rogi | LKS Strażak II Bratkówka | 4:10 | Szczegóły |
2021-12-29 g. 17:30 |
358 10 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:5 | Szczegóły |
2022-01-08 g. 16:00 |
359 10 |
UKS Iskra Iskrzynia | KTS Wola Komborska | 10:0 | Szczegóły |
2022-01-08 g. 16:00 |
360 10 |
LKS Parnas Stara Wieś | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 6:10 | Szczegóły |
2022-01-16 g. 11:00 |
361 11 |
LKS Strażak I Bratkówka | SKT I LO Wiki I Sanok | 6:10 | Szczegóły |
2022-01-22 g. 16:00 |
362 11 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | LZS Orły Temidy 1989 Domaradz | 10:4 | Szczegóły |
2022-01-15 g. 15:00 |
363 11 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LUKS Burza Rogi | 10:4 | Szczegóły |
2022-01-16 g. 11:00 |
364 11 |
SKT I LO Wiki II Sanok | LKS Strażak II Bratkówka | 7:10 | Szczegóły |
2022-01-15 g. 16:00 |
365 11 |
LKS Parnas Stara Wieś | UKS Iskra Iskrzynia | 1:10 | Szczegóły |
2022-01-16 g. 11:00 |
366 11 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | KTS Wola Komborska | 10:4 | Szczegóły |