Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Wola Komborska
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
KTS Wola Komborska b/n 38-420 Korczyna
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Szkoły Podstawowej w Komborni
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar

Adres hali rezerwowej:
Sala Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4230 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 11 19 33:57
4233 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 9 22 27:66
4228 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 4 21 12:63
4224 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 3 16 9:48
4222 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 1 8 3:24
4223 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 0 3 0:9
4226 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 0 2 0:6
4229 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 0 0 0:0
4227 Michał Pikul Polska 30.09.1973 0 0 0:0
4231 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
301
1
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 0:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
308
2
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
317
3
KTS Wola Komborska LUKS Burza Rogi 3:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
324
4
SKT I LO Wiki II Sanok KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
329
5
KTS Wola Komborska KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 2:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
336
6
UKS Iskra Iskrzynia KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
339
7
KTS Wola Komborska LKS Strażak Bratkówka 2:10 Szczegóły
2022-12-10
g. 15:00
346
8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
353
9
KTS Wola Komborska LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
360
10
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2023-01-29
g. 11:00
366
11
KTS Wola Komborska KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2023-02-26
g. 11:00

12
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły