Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Filip
Dereń
KTS GOSiR Krościenko Wyżne
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 grudnia 2005 r.
47
Występy
33
Zwycięstwa
14
Porażki
70.21%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michał Pojnar - Filip Dereń 1 3:0 (11/5, 11/6, 11/7)
1 Marzena Musiał - Filip Dereń 1 0:3 (8/11, 6/11, 4/11)
1 Tomasz Wawrzkowicz - Filip Dereń 1 2:3 (7/11, 11/5, 6/11, 16/14, 4/11)
2 Filip Dereń - Michał Wadas 1 2:3 (8:11, 11:6, 10:12, 11:7, 7:11)
2 Filip Dereń - Dariusz Dydek 1 3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:8)
4 Filip Dereń - Zbigniew Wajda 1 2:3 (6:11, 14:12, 6:11, 11:9, 9:11)
4 Filip Dereń - Kamil Drobek 1 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:5)
5 Robert Zaremba - Filip Dereń 1 3:1 (-8, 7, 11, 6)
5 Michele Englot - Filip Dereń 1 1:3 (-2, -3, 7, -4)
5 Bartłomiej Englot - Filip Dereń 1 0:3 (-8, -8, -9)
6 Filip Dereń - Mariusz Sporek 1 3:1 (11:5, 13:11, 5:11, 11:8)
6 Filip Dereń - Krystian Frączek 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:7)
6 Filip Dereń - Tomasz Leńczyk 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:6)
7 Michał Harsze - Filip Dereń 1 1:3 (11/8 3/11 7/11 4/11)
7 Kamil Nowak - Filip Dereń 1 1:3 (11:7 11:4 6:11 11:7)
7 Maciej Kołek - Filip Dereń 1 3:0 (11/4 11/6 11/8)
7 Filip Kołek - Filip Dereń 1 1:3 (10/12 14/12 8/11 7/11)
8 Piotr Ździebko - Filip Dereń 1 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
8 Dawid Mantojfel - Filip Dereń 1 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
8 Zbigniew Chmielowski - Filip Dereń 1 0:3 (10:12, 4:11, 4:11)
9 Filip Dereń - Michał Muszyński 1 3:2 (11:7,11:7, 9:11, 5:11, 11:9)
9 Filip Dereń - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
9 Filip Dereń - Hubert Kisiołek 1 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:5)
10 Wiesław Patla - Filip Dereń 1 3:2 (-14, 7, -13, 4, 12)
10 Beata Daszykowska - Filip Dereń 1 3:1 (-10, 10, 9, 2)
10 Wojciech Czyż - Filip Dereń 1 3:0 (10, 7, 6)
10 Sebastian Wilk - Filip Dereń 1 3:0 (6, 6, 8)
11 Filip Dereń - Piotr Pytlowany 1 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 13:15)
11 Filip Dereń - Mateusz Łącki 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 10:12, 11:4)
11 Filip Dereń - Artur Gratkowski 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
12 Filip Dereń - Beata Daszykowska 1 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:6)
12 Filip Dereń - Wiesław Patla 1 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9)
12 Filip Dereń - Sebastian Wilk 1 0:3 (10:12, 3:11, 7:11)
13 Mariusz Haduch - Filip Dereń 1 3:1 (11-4,9-11,11-8,11-6)
13 Mateusz Łącki - Filip Dereń 1 1:3 (12-14,11-8,5-11,9-11)
13 Piotr Pytlowany - Filip Dereń 1 3:0 (11-9,11-6,11-6)
13 Artur Gratkowski - Filip Dereń 1 2:3 (11-5,5-11,15-13,10-12,9-11)
14 Artur Zwarycz - Filip Dereń 1 1:3 (2;11.8;11,11;9,8;11)
14 Henryk Furmankiewicz - Filip Dereń 1 0:3 (1;11,8;11,6;11)
14 Kamil Drobek - Filip Dereń 1 0:3 (22;24,7;11.8;11)
15 Filip Dereń - Łukasz Pojnar 1 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 11:7)
15 Filip Dereń - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
15 Filip Dereń - Marzena Musiał 1 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 13:11)
15 Filip Dereń - Michał Pojnar 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11)
16 Filip Dereń - Dariusz Gościński 1 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 12:10)
16 Filip Dereń - Marcin Śliwiński 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
16 Filip Dereń - Piotr Ryczak 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)