Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Michna
KTS GOSiR Krościenko Wyżne
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 stycznia 1998 r.
44
Występy
21
Zwycięstwa
23
Porażki
47.73%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Marzena Musiał - Mateusz Michna 1 3:1 (4/11, 11/6, 11/7, 11/7 )
1 Michał Pojnar - Mateusz Michna 1 3:0 (11/4, 11/3, 11/7)
1 Łukasz Pojnar - Mateusz Michna 1 3:1 (9/11, 11/6, 11/3, 11/4)
2 Mateusz Michna - Dariusz Dydek 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:6)
2 Mateusz Michna - Michał Wadas 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
2 Mateusz Michna - Łukasz Biedka 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:9)
3 Dariusz Gościński - Mateusz Michna 1 3:2 (5:11; 4:11; 11:4; 11:6; 11:8)
3 Karol Śliwiński - Mateusz Michna 1 3:1 (6:11; 11:8; 11:7; 12:10)
3 Jacek Stasz - Mateusz Michna 1 3:1 (11:6; 12:10; 6:11; 11:5)
4 Mateusz Michna - Kamil Drobek 1 3:2 (4:11, 11:4, 8:11, 11:9, 11:9)
4 Mateusz Michna - Zbigniew Wajda 1 0:3 (5:11, 12:14, 5:11)
4 Mateusz Michna - Sebastian Furmankiewicz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
5 Michele Englot - Mateusz Michna 1 0:3 (-3, -2, -7)
5 Robert Zaremba - Mateusz Michna 1 0:3 (-6, -5, -6)
6 Mateusz Michna - Krystian Frączek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:1)
6 Mateusz Michna - Mariusz Sporek 1 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 4:11)
6 Mateusz Michna - Mateusz Włoch 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:8)
7 Filip Kołek - Mateusz Michna 1 2:3 (12:10 11/8 5/11 9/11 9/11)
7 Maciej Kołek - Mateusz Michna 1 3:1 (11/7 4/11 11/2 12/10)
7 Kamil Nowak - Mateusz Michna 1 1:3 (11/9 10/12 10/12 8/11)
8 Zbigniew Chmielowski - Mateusz Michna 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:9)
8 Jakub Chmielowski - Mateusz Michna 1 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 12:10)
8 Piotr Ździebko - Mateusz Michna 1 0:3 (4:11, 9:11, 12:14)
9 Mateusz Michna - Zbigniew Albrycht 1 3:0 (11:5, 12:10, 11;9)
9 Mateusz Michna - Michał Muszyński 1 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 12:14)
10 Beata Daszykowska - Mateusz Michna 1 0:3 (-7, -6, -4)
10 Wiesław Patla - Mateusz Michna 1 3:1 (-8, 7, 8, 6)
10 Sebastian Wilk - Mateusz Michna 1 3:1 (-8, 7, 6, 3)
11 Mateusz Michna - Mateusz Łącki 1 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 6:11)
11 Mateusz Michna - Piotr Pytlowany 1 2:3 (14:12, 10:12, 8:11, 11:7, 10:12)
11 Mateusz Michna - Mariusz Haduch 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
12 Mateusz Michna - Sebastian Wilk 1 1:3 (11:9, 8:11, 3:11, 8:11)
12 Mateusz Michna - Damian Wywiórski 1 3:1 (12:10, 11:2, 9:11, 14:12)
12 Mateusz Michna - Beata Daszykowska 1 2:3 (11:7, 11:5, 9:11, 13:15, 15:17)
12 Mateusz Michna - Wiesław Patla 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
14 Kamil Drobek - Mateusz Michna 1 1:3 (11;8,4;11,7;11.12;14)
14 Sebastian Furmankiewicz - Mateusz Michna 1 1:3 (11;13,13;11,3;11,5;11)
15 Mateusz Michna - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:1 (11:4, 12:10, 6:11, 11:8)
15 Mateusz Michna - Łukasz Pojnar 1 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 5:11)
15 Mateusz Michna - Michał Pojnar 1 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
15 Mateusz Michna - Marzena Musiał 1 3:2 (11:9, 11:7, 6:11, 10:12, 11:8)
16 Mateusz Michna - Piotr Ryczak 1 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:5)
16 Mateusz Michna - Jacek Stasz 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
16 Mateusz Michna - Dariusz Gościński 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 10:12, 11:7)