Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT SP3 Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
I LO w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Stróżowska 4 w Sanoku
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Basic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9449 Mariusz Haduch Polska 06.05.1966 45 0 135:0
9451 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 26 14 78:42
9452 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 25 17 75:51
9453 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 21 19 63:57
9450 Mariusz Nastyn Polska 04.09.1966 11 0 33:0
9454 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 1 2 3:6
9460 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 0 0 0:0
9459 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
9458 Rafał Dydek Polska 31.07.1974 0 0 0:0
9456 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 0 0 0:0
9455 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 0 0:0
9457 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 0 0 0:0
9461 Przemysław Kozioł Polska 15.04.2001 0 0 0:0
9462 Piotr Gomułka Polska 09.10.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-29
g. 16:00

1
SKT SP3 Sanok LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka SKT SP3 Sanok 8:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
SKT SP3 Sanok KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:5 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

4
SKT SP3 Sanok UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś SKT SP3 Sanok 7:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:00

6
SKT SP3 Sanok UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT SP3 Sanok 4:10 Szczegóły
2018-12-15
g. 15:00

8
SKT SP3 Sanok LKS Strażak II Bratkówka 10:0 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla SKT SP3 Sanok 2:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00

10
SKT SP3 Sanok TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT SP3 Sanok 4:10 Szczegóły
2019-02-23
g. 15:00

12
SKT SP3 Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-03-02
g. 15:00

13
SKT SP3 Sanok KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-03-09
g. 16:00

14
UKS Iskra Iskrzynia SKT SP3 Sanok 2:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT SP3 Sanok 0:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
SKT SP3 Sanok LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły