5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2017/2018
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2017-10-08 g. 11:00 |
1 |
UKS Błyskawica Leśniówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 1:10 | Szczegóły |
2017-10-08 g. 11:00 |
1 |
LKS Strażak III Bratkówka | GMKS Strzelec III Frysztak | 2:10 | Szczegóły |
2017-10-08 g. 11:00 |
1 |
PKS Bartek II Dębowiec | UKS Tornado Wrocanka | 3:10 | Szczegóły |
2017-10-10 g. 17:00 |
1 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 3:10 | Szczegóły |
2017-10-15 g. 11:00 |
2 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:1 | Szczegóły |
2017-10-15 g. 11:00 |
2 |
GMKS Strzelec III Frysztak | PKS Bartek II Dębowiec | 7:10 | Szczegóły |
2017-10-21 g. 11:00 |
3 |
UKS Cebulka Warzyce | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 3:10 | Szczegóły |
2017-10-22 g. 11:00 |
3 |
LKS Strażak III Bratkówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:5 | Szczegóły |
2017-10-22 g. 11:00 |
3 |
GMKS Strzelec III Frysztak | UKS Tornado Wrocanka | 5:10 | Szczegóły |
2017-10-22 g. 11:00 |
3 |
PKS Bartek II Dębowiec | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:5 | Szczegóły |
2017-10-27 g. 17:00 |
2 |
UKS Tornado Wrocanka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 7:10 | Szczegóły |
2017-10-28 g. 11:00 |
2 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | UKS Cebulka Warzyce | 10:3 | Szczegóły |
2017-11-05 g. 11:00 |
4 |
UKS Błyskawica Leśniówka | LKS Strażak III Bratkówka | 10:4 | Szczegóły |
2017-11-05 g. 11:00 |
4 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | GMKS Strzelec III Frysztak | 8:10 | Szczegóły |
2017-11-14 g. 18:00 |
4 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | PKS Bartek II Dębowiec | 0:10 | Szczegóły |
2017-11-18 g. 11:00 |
5 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak III Bratkówka | 10:5 | Szczegóły |
2017-11-19 g. 11:00 |
5 |
UKS Tornado Wrocanka | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:1 | Szczegóły |
2017-11-19 g. 11:00 |
5 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:4 | Szczegóły |
2017-11-21 g. 18:00 |
5 |
PKS Bartek II Dębowiec | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 5:10 | Szczegóły |
2017-12-03 g. 11:00 |
6 |
PKS Bartek II Dębowiec | UKS Cebulka Warzyce | 10:6 | Szczegóły |
2017-12-03 g. 11:00 |
6 |
GMKS Strzelec III Frysztak | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:4 | Szczegóły |
2017-12-03 g. 11:00 |
6 |
LKS Strażak III Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 3:10 | Szczegóły |
2017-12-03 g. 11:00 |
6 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | UKS Tornado Wrocanka | 2:10 | Szczegóły |
2017-12-10 g. 11:00 |
7 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Cebulka Warzyce | 10:7 | Szczegóły |
2017-12-10 g. 11:00 |
7 |
UKS Błyskawica Leśniówka | PKS Bartek II Dębowiec | 8:10 | Szczegóły |
2017-12-10 g. 11:00 |
7 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 4:10 | Szczegóły |
2017-12-10 g. 11:00 |
7 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | GMKS Strzelec III Frysztak | 9:9 | Szczegóły |
2017-12-16 g. 11:00 |
8 |
UKS Cebulka Warzyce | GMKS Strzelec III Frysztak | 9:9 | Szczegóły |
2017-12-17 g. 11:00 |
8 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:6 | Szczegóły |
2017-12-17 g. 11:00 |
8 |
UKS Tornado Wrocanka | LKS Strażak III Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2017-12-17 g. 11:00 |
8 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 6:10 | Szczegóły |
2018-01-03 g. 17:00 |
4 |
UKS Tornado Wrocanka | UKS Cebulka Warzyce | 10:5 | Szczegóły |
2018-01-14 g. 11:00 |
9 |
UKS Błyskawica Leśniówka | UKS Cebulka Warzyce | 4:10 | Szczegóły |
2018-01-14 g. 11:00 |
9 |
GMKS Strzelec III Frysztak | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:3 | Szczegóły |
2018-01-14 g. 11:00 |
9 |
LKS Strażak III Bratkówka | PKS Bartek II Dębowiec | 5:10 | Szczegóły |
2018-01-14 g. 11:00 |
9 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Tornado Wrocanka | 9:9 | Szczegóły |
2018-01-27 g. 11:00 |
10 |
UKS Cebulka Warzyce | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:5 | Szczegóły |
2018-01-28 g. 11:00 |
10 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Tornado Wrocanka | 3:10 | Szczegóły |
2018-01-28 g. 11:00 |
10 |
PKS Bartek II Dębowiec | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:3 | Szczegóły |
2018-01-28 g. 11:00 |
10 |
GMKS Strzelec III Frysztak | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:1 | Szczegóły |
2018-02-03 g. 11:00 |
11 |
UKS Cebulka Warzyce | PKS Bartek II Dębowiec | 6:10 | Szczegóły |
2018-02-04 g. 11:00 |
11 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak III Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2018-02-04 g. 11:00 |
11 |
UKS Błyskawica Leśniówka | UKS Tornado Wrocanka | 2:10 | Szczegóły |
2018-02-04 g. 11:00 |
11 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | GMKS Strzelec III Frysztak | 2:10 | Szczegóły |
2018-02-10 g. 11:00 |
12 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | PKS Bartek II Dębowiec | 9:9 | Szczegóły |
2018-02-11 g. 11:00 |
12 |
UKS Błyskawica Leśniówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 5:10 | Szczegóły |
2018-02-11 g. 11:00 |
12 |
GMKS Strzelec III Frysztak | UKS Cebulka Warzyce | 9:9 | Szczegóły |
2018-02-11 g. 11:00 |
12 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak III Bratkówka | 10:7 | Szczegóły |
2018-02-18 g. 11:00 |
13 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Cebulka Warzyce | 10:4 | Szczegóły |
2018-02-18 g. 11:00 |
13 |
UKS Tornado Wrocanka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:4 | Szczegóły |
2018-02-18 g. 11:00 |
13 |
GMKS Strzelec III Frysztak | LKS Strażak III Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2018-02-24 g. 11:00 |
14 |
UKS Cebulka Warzyce | UKS Tornado Wrocanka | 8:10 | Szczegóły |
2018-02-25 g. 11:00 |
14 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:4 | Szczegóły |
2018-02-25 g. 11:00 |
14 |
PKS Bartek II Dębowiec | LKS Strażak III Bratkówka | 10:4 | Szczegóły |
2018-02-25 g. 11:00 |
14 |
UKS Błyskawica Leśniówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 9:9 | Szczegóły |
2018-03-03 g. 11:00 |
15 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | UKS Błyskawica Leśniówka | 8:10 | Szczegóły |
2018-03-03 g. 17:00 |
13 |
PKS Bartek II Dębowiec | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:5 | Szczegóły |
2018-03-04 g. 11:00 |
15 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:2 | Szczegóły |
2018-03-04 g. 11:00 |
15 |
UKS Tornado Wrocanka | GMKS Strzelec III Frysztak | 10:5 | Szczegóły |
2018-03-04 g. 11:00 |
15 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Cebulka Warzyce | 6:10 | Szczegóły |
2018-03-10 g. 11:00 |
16 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LKS Strażak III Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |
2018-03-11 g. 11:00 |
16 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | PKS Bartek II Dębowiec | 9:9 | Szczegóły |
2018-03-11 g. 11:00 |
16 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | UKS Tornado Wrocanka | 3:10 | Szczegóły |
2018-03-11 g. 11:00 |
16 |
UKS Błyskawica Leśniówka | GMKS Strzelec III Frysztak | 2:10 | Szczegóły |
2018-03-17 g. 11:00 |
17 |
UKS Cebulka Warzyce | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 9:9 | Szczegóły |
2018-03-18 g. 11:00 |
17 |
GMKS Strzelec III Frysztak | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 6:10 | Szczegóły |
2018-03-18 g. 11:00 |
17 |
UKS Tornado Wrocanka | PKS Bartek II Dębowiec | 10:6 | Szczegóły |
2018-03-18 g. 11:00 |
17 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Błyskawica Leśniówka | 7:10 | Szczegóły |
2018-03-24 g. 11:00 |
18 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:8 | Szczegóły |
2018-03-24 g. 11:00 |
18 |
UKS Cebulka Warzyce | UKS Błyskawica Leśniówka | 10:5 | Szczegóły |
2018-03-25 g. 11:00 |
18 |
UKS Tornado Wrocanka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 9:9 | Szczegóły |
2018-03-25 g. 11:00 |
18 |
PKS Bartek II Dębowiec | GMKS Strzelec III Frysztak | 10:7 | Szczegóły |