Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS TKKF MOSiR II Dukla
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Armii Krajowej 1a, 38-450 Dukla
Telefon:
798741061
E-mail:
uksdukla@o2.pl
WWW:
www.uks.dukla.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 13 38-450 Dukla
(Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:
Stanisław Paszek
798741061
uksdukla@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Olbrycht
502221695
dariusz.olbrycht@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Armii Krajowej 1a 38-450 Dukla (MOSiR)
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1985 Mateusz Włoch Polska 20.09.1997 22 22 66:66
1984 Mariusz Sporek Polska 06.02.1970 19 21 57:63
1986 Tomasz Leńczyk Polska 12.02.1983 11 23 33:69
1988 Adam Durał Polska 17.12.1978 6 5 18:15
1990 Michał Olbrycht Polska 08.09.2004 6 1 18:3
1989 Zbigniew Wołtosz Polska 24.11.1973 3 12 9:36
1987 Krystian Frączek Polska 17.06.1994 2 12 6:36
10184 Piotr Krowicki Polska 10.11.1993 1 9 3:27
1994 Magdalena Olbrycht Polska 14.06.2001 0 0 0:0
8049 Gracjan Wszołek Polska 01.05.2004 0 0 0:0
1995 Aleksandra Jurczyk Polska 23.09.2006 0 0 0:0
1982 Jacek Gałuszka Polska 16.09.1972 0 0 0:0
1983 Hubert Kopczyk Polska 14.02.1998 0 0 0:0
1991 Szymon Sporek Polska 28.04.2004 0 0 0:0
1993 Hubert Urbański Polska 08.03.2007 0 10 0:30
1992 Adrian Fornal Polska 10.03.2008 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00

3
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:7 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla SKT SP3 Sanok 2:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
LKS Parnas Stara Wieś UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2019-03-15
g. 18:00

14
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2019-04-06
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły