Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Burza II Rogi
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Rogi Ul. Długa 173, 38-430 Miejsce Piastowe
Telefon:
792905301
E-mail:
mzygam@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Rogi ul. Szkolna 2 ( Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:
Zbigniew Stanisz
+48 695 467 515
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Albrycht
501 642 661
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Ludowy w Rogach
Rodzaj stołów:
Donic, Butterfly
Rodzaj piłek:
andro ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8815 Marcin Zygmunt Polska 05.04.1987 17 22 51:66
8810 Michał Muszyński Polska 02.02.1989 16 19 48:57
8809 Paweł Litwin Polska 15.12.1982 10 20 30:60
8805 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 5 1 15:3
8808 Krzysztof Kozubal Polska 17.10.1964 5 26 15:78
8807 Hubert Kisiołek Polska 09.05.1998 4 24 12:72
8816 Mariusz Zygmunt Polska 02.08.1986 2 0 6:0
8812 Dawid Sierpiński Polska 16.02.1996 0 2 0:6
8803 Zbigniew Albrycht Polska 29.07.1955 0 10 0:30
8806 Dariusz Karaś Polska 13.09.1976 0 0 0:0
8814 Paweł Włodarczyk Polska 05.04.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-29
g. 16:00

1
SKT SP3 Sanok LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

2
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

6
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

11
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

12
TKS Pro-Familia Wojaszówka LUKS Burza II Rogi 10:3 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2019-04-06
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2019-03-22
g. 17:30

16
LUKS Burza II Rogi KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły