Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 11 22 110:42
2. LKS Strażak I Bratkówka 12 22 118:58
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 16 89:61
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 14 93:74
5. UKS Iskra Iskrzynia 11 13 81:72
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 11 77:67

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 12 10 86:92
2. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 60:80
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 11 7 73:91
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 12 6 59:112
5. LUKS Burza II Rogi 11 4 50:98
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 2 59:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 LUKS Burza II Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Włoch - Michał Muszyński 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
Piotr Krowicki - Hubert Kisiołek 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:7)
Tomasz Leńczyk - Paweł Litwin 1 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 5:11)
Mateusz Włoch - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
M. Sporek / M. Włoch - P. Litwin / K. Kozubal 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:6)
T. Leńczyk / P. Krowicki - M. Zygmunt / M. Muszyński 1 1:3 (8:11, 13:11, 10:12, 11:13)
Piotr Krowicki - Michał Muszyński 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 3:11)
Mariusz Sporek - Paweł Litwin 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:4)
Mateusz Włoch - Paweł Litwin 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
Tomasz Leńczyk - Michał Muszyński 1 2:3 (6:11, 7:11, 11:8, 11:8, 12:14)
Mariusz Sporek - Krzysztof Kozubal 1 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:5)
Mariusz Sporek - Michał Muszyński 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:4)
Piotr Krowicki - Paweł Litwin 1 2:3 (11:8, 5:11, 7:11, 12:10. 6:11)
Tomasz Leńczyk - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:5)
Mariusz Sporek - Marcin Zygmunt 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 8:11)
Tomasz Leńczyk - Marcin Zygmunt 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:4)
Piotr Krowicki - Marcin Zygmunt 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
Mateusz Włoch - Marcin Zygmunt 1 0:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11)