Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra Iskrzynia
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Iskrzynia, ul. Szkolna 4
Telefon:
134315513
E-mail:
spiskrzynia@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
38-422 Iskrzynia, ul. Szkolna 4
Prezes Klubu:
Wacław Pelczar
134315513
pelczarw@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marzena Musiał
606781934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1936 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 42 6 123:18
1937 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 29 16 85:48
1938 Marzena Musiał Polska 27.02.1981 16 25 48:75
1939 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 11 35 32:103
1940 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 2 5 6:15
9969 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 0 2 0:6
1941 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-27
g. 19:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

2
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

4
SKT SP3 Sanok UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:00

5
UKS Iskra Iskrzynia KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-01
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-02-23
g. 16:00

12
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
LKS Strażak I Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2019-03-09
g. 16:00

14
UKS Iskra Iskrzynia SKT SP3 Sanok 2:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły