Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 34, Krościenko Wyżne,
Szkoła Podstawowa
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2150 Filip Dereń Polska 25.12.2005 33 14 99:42
2159 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 30 18 90:54
2156 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 21 23 63:69
2160 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 20 18 60:54
2154 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 5 2 15:6
2152 Jerzy Czekański Polska 30.11.-0001 2 2 6:6
2149 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 1 2 3:6
2153 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 1 2 3:6
2157 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 0 0 0:0
2158 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-27
g. 19:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-10-03
g. 17:00

2
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 14:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-11-17
g. 13:30

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2018-12-10
g. 18:00

7
TKS Pro-Familia Wojaszówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

8
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 10:2 Szczegóły
2019-01-23
g. 16:30

10
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT SP3 Sanok 4:10 Szczegóły
2019-02-15
g. 18:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2019-03-02
g. 15:00

13
SKT SP3 Sanok KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2019-04-26
g. 17:00

16
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły