Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka II Brzostek
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698673508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, Brzostek (Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698673508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
602742912
stankrol@konto.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
GEWO Ultra SLP 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4881 Kacper Szurlej Polska 11.06.2007 28 20 84:60
4870 Józef Piątek Polska 29.07.1984 17 26 51:78
4875 Michał Urban Polska 26.04.1999 16 14 48:42
4868 Adam Michoń Polska 04.06.1986 14 27 42:81
4863 Rafał Błaś Polska 14.01.1980 8 3 24:9
4874 Roman Szurlej Polska 30.04.1965 2 4 6:12
4883 Adrian Wilisowski Polska 10.05.2001 2 2 6:6
4861 Kazimierz Andreasik Polska 27.07.1966 2 2 6:6
4873 Józef Prokuski Polska 15.01.1983 2 2 6:6
4872 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
KS I Głobikowa LKS Brzostowianka II Brzostek 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek ATS Bingo Ropczyce 6:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 2:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek KS I Głobikowa 10:2 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:5 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły