Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9166 Robert Stadnicki Polska 07.08.1971 32 15 96:45
9156 Arkadiusz Biestek Polska 11.11.1994 27 14 81:42
9165 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 18 28 54:84
9162 Walenty Plis Polska 12.02.1971 13 21 39:63
9161 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 2 5 6:15
9163 Marek Puzio Polska 26.04.1968 0 7 0:21
9168 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 0 3 0:9
9158 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 0 0:0
9164 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-11
g. 11:00

1
KTS Strażak Pruchnik UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KS I Głobikowa 10:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-04-27
g. 12:00

13
KS I Głobikowa UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły