Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-07, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:8 UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Robert Stadnicki 1 3:0 (11-7 15-13 11-8 )
Dominik Guzek - Marek Puzio 1 3:0 (11-9 11-8 11-6 )
Mateusz Chwaszcz - Walenty Plis 1 1:3 (6-11 11-8 5-11 9-11 )
Mateusz Pięciak - Jacek Stadnicki 1 3:1 (10-12 11-8 11-7 15-13 )
M. Pięciak / D. Guzek - J. Stadnicki / M. Puzio 1 2:3 (11-7 9-11 11-13 11-9 11-13)
M. Chwaszcz / M. Majcher - R. Stadnicki / W. Plis 1 1:3 (9-11 6-11 11-6 12-14 )
Michał Majcher - Marek Puzio 1 3:0 (11-4 11-9 11-7 )
Dominik Guzek - Robert Stadnicki 1 2:3 (11-8 11-9 7-11 9-11 9-11 )
Mateusz Pięciak - Walenty Plis 1 3:1 (11-4 11-13 11-1 11-8)
Mateusz Chwaszcz - Jacek Stadnicki 1 0:3 (8-11 8-11 6-11)
Michał Majcher - Walenty Plis 1 3:1 (13-11 11-3 9-11 11-9)
Mateusz Chwaszcz - Robert Stadnicki 1 2:3 (11-8 6-11 11-4 9-11 10-12)
Dominik Guzek - Jacek Stadnicki 1 3:1 (7-11 11-9 11-6 11-7)
Mateusz Pięciak - Marek Puzio 1 3:1 (11-6 11-6 8-11 11-8)
Michał Majcher - Jacek Stadnicki 1 3:1 (11-8 11-8 6-11 11-3)
Mateusz Pięciak - Robert Stadnicki 1 0:3 (5-11 5-11 7-11)
Dominik Guzek - Walenty Plis 1 0:3 (6-11 7-11 7-11)
Mateusz Chwaszcz - Marek Puzio 1 3:2 (7-11 11-5 11-7 6-11 11-9)