Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-27, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Rafał Błaś - Robert Stadnicki 1 3:0 (11:7,12:10,11:9)
Michał Urban - Walenty Plis 1 3:1 (11:7,11:8,10:12,11:6)
Kacper Szurlej - Jacek Stadnicki 1 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:7)
Józef Piątek - Arkadiusz Biestek 1 2:3 (7:11,11:13,11:7,11:8,6:11)
R. Błaś / K. Szurlej - R. Stadnicki / A. Biestek 1 3:0 (11:9,11:7,11:8)
M. Urban / J. Piątek - J. Stadnicki / W. Plis 1 3:2 (7:11,11:6,7:11,11:9,11:4)
Rafał Błaś - Walenty Plis 1 2:3 (11:6,12:10,9:11,9:11,8:11)
Michał Urban - Robert Stadnicki 1 1:3 (10:12,12:10,4:11,4:11)
Józef Piątek - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:7,11:9,11:6)
Kacper Szurlej - Arkadiusz Biestek 1 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:8)
Rafał Błaś - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:7,12:10,11:6)
Kacper Szurlej - Robert Stadnicki 1 1:3 (11:6,6:11,9:11,11:13)
Michał Urban - Arkadiusz Biestek 1 0:3 (15:17,7:11,5:11)
Józef Piątek - Walenty Plis 1 3:1 (7:11,11:5,11:7,12:10)
Rafał Błaś - Arkadiusz Biestek 1 3:0 (11:7,11:8,11:8)