Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jawornik Polski 215, 37-232 Jawornik Polski
Telefon:
E-mail:
glksjaworjp@o2.pl
WWW:
facebook: GlksJawor JawornikPolski
Adres hali podstawowej:
Sala sportowa Zespołu Szkół Nr 1 w Jaworniku Polskim, 37-232 Jawornik Polski
Prezes Klubu:
Marian Jaremkiewicz
+48 693 182 555
marian.jaremkiewicz@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Padewski
+48 693 057 755
marekpadewski@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Gminny Ośrodek Kultury 37-232 Jawornik Polski
Rodzaj stołów:
TIBHAR Top ITTF
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4448 Jarosław Drożdż Polska 13.01.1963 21 18 63:54
4455 Jacek Szajnik Polska 13.10.1969 18 22 54:66
4456 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 18 21 54:63
4449 Grzegorz Galej Polska 23.03.1977 18 17 54:51
4451 Marek Padewski Polska 05.06.1988 15 28 45:84
4454 Wiesław Sura Polska 01.08.1961 0 0 0:0
4447 Karol Chohura Polska 04.11.1989 0 0 0:0
4453 Paweł Pawełek Polska 11.09.1998 0 0 0:0
4452 Grzegorz Pałys Polska 01.02.1976 0 0 0:0
4450 Marian Oczoś Polska 17.08.1958 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30

7
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 6:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS I Głobikowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski ATS Bingo Ropczyce 4:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
LKS Kańczuga GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00

15
ATS Bingo Ropczyce GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:0 Szczegóły
2019-03-24
g. 12:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły