Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-10, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Kordian Poniatowski - Józef Piątek 1 3:2 (11/7,5/11,11/7,9/11,11/9)
Janusz Żygała - Kacper Szurlej 1 0:3 (8/11,3/11,5/11)
Jerzy Płoszczyński - Adam Michoń 1 3:2 (10/1211/9,7/11,11/7,11/9)
Kordian Poniatowski - Michał Urban 1 2:3 (11/6,6/11,5/11,11/5,4/11)
K. Poniatowski / M. Wolanin - M. Urban / J. Piątek 1 2:3 (11/5,9/11,8/11,11/4,8/11)
J. Płoszczyński / J. Żygała - K. Szurlej / A. Michoń 1 2:3 (13/11,3/11,11/9,10/12,10/12)
Marcin Wolanin - Józef Piątek 1 3:2 (5/11,7/11,11/7,11/7,11/8)
Jerzy Płoszczyński - Kacper Szurlej 1 2:3 (14/12,6/11,9/11,11/8,6/11)
Janusz Żygała - Adam Michoń 1 3:0 (11/7,11,9,11/3)
Kordian Poniatowski - Kacper Szurlej 1 0:3 (7/11,9/11,5/11,)
Janusz Żygała - Józef Piątek 1 3:1 (9/11,11/5,11/7,11/6)
Marcin Wolanin - Adam Michoń 1 1:3 (9/11,11/9,9/11,10/12)
Marcin Wolanin - Michał Urban 1 1:3 (5/11,4/11,11/8,8/11)
Jerzy Płoszczyński - Józef Piątek 1 3:0 (11/9,12/10,11/2)
Kordian Poniatowski - Adam Michoń 1 3:0 (11/5,11/8,11/9)
Marcin Wolanin - Kacper Szurlej 1 0:3 (8/11,10/12,11/13)
Jerzy Płoszczyński - Michał Urban 1 2:3 (3/11,11/8,10/12,11/9,11/13)