Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-28, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Arkadiusz Biestek - Kacper Szurlej 1 3:2 (11:8, 9:11, 4:11, 11:9, 11:6)
Walenty Plis - Michał Urban 1 3:1 (12:10, 12:10, 7:11, 11:9)
Jacek Stadnicki - Adam Michoń 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
Robert Stadnicki - Józef Piątek 1 3:2 (11:8, 7:11, 11:13, 11:8, 11:7)
R. Stadnicki / J. Stadnicki - K. Szurlej / A. Michoń 1 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 9:11)
A. Biestek / W. Plis - J. Piątek / M. Urban 1 0:3 (3:11, 9:11, 5:11)
Arkadiusz Biestek - Michał Urban 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:6, 11:6)
Walenty Plis - Kacper Szurlej 1 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)
Robert Stadnicki - Adam Michoń 1 1:3 (10:12, 10:12, 11:4, 6:11)
Jacek Stadnicki - Józef Piątek 1 0:3 (8:11, 10:12, 10:12)
Arkadiusz Biestek - Adam Michoń 1 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 10:12, 11:5)
Jacek Stadnicki - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:6, 11:7, 13:11)
Walenty Plis - Józef Piątek 1 2:3 (11:7, 11:4, 6:11, 9:11, 15:17)
Robert Stadnicki - Michał Urban 1 3:1 (5:11, 12:10, 13:11, 11:8)
Arkadiusz Biestek - Józef Piątek 1 2:3 (9:11, 11:8, 11:6, 6:11, 8:11)
Robert Stadnicki - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
Walenty Plis - Adam Michoń 1 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 9:11)
Jacek Stadnicki - Michał Urban 1 0:3 (4:11, 16:18, 6:11)