Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-14, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
TG Sokół Dynów 9:9 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Damian Wojdyła - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:8,11:4,11:2)
Karol Barański - Kazimierz Andreasik 1 0:3 (4:11,7:11,11:13)
Michał Świder - Józef Prokuski 1 1:3 (4:11,9:11,11:8,9:11)
Zbigniew Jarema - Adrian Wilisowski 1 3:2 (12:14,11:6,4:11,11:7,12:10)
D. Wojdyła / M. Świder - J. Prokuski / A. Wilisowski 1 2:3 (10:12,11:6,9:11,11:8,5:11)
Z. Jarema / K. Barański - K. Szurlej / K. Andreasik 1 3:1 (11:8,11:6,10:12,12:10)
Damian Wojdyła - Kazimierz Andreasik 1 3:0 (11:1,11:1,11:1)
Karol Barański - Kacper Szurlej 1 0:3 (4:11,5:11,14:16)
Zbigniew Jarema - Józef Prokuski 1 3:2 (12:10,8:11,11:9,4:11,11:7)
Michał Świder - Adrian Wilisowski 1 0:3 (8:11,4:11,4:11)
Damian Wojdyła - Józef Prokuski 1 3:0 (11:4,11:4,11:2)
Michał Świder - Kacper Szurlej 1 0:3 (7:11,7:11,8:11)
Karol Barański - Adrian Wilisowski 1 0:3 (9:11,5:11,3:11)
Zbigniew Jarema - Kazimierz Andreasik 1 3:1 (11:5,11:7,6:11,11:7)
Damian Wojdyła - Adrian Wilisowski 1 3:0 (114,11:8,11:6)
Zbigniew Jarema - Kacper Szurlej 1 3:2 (11:7,8:11,11:5,9:11,11:5)
Karol Barański - Józef Prokuski 1 0:3 (5:11,2:11,4:11)
Michał Świder - Kazimierz Andreasik 1 0:3 (7:11,4:11,8:11,)