Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poniatowskiego 57A/4, 37-450 Stalowa Wola
Telefon:
666 095 301
E-mail:
Jadwiga_jankiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II 37-450 Stalowa Wola ul. Poniatowskiego 55
Prezes Klubu:
Jadwiga Jankiewicz
666 095 301
Jadwiga_jankiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Kos
531 955 850
Osoba odpowiedzialna:
Jadwiga Jankiewicz

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfun lub Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10 20 100:29
2. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10 15 83:55
3. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10 14 86:62
4. LZS START ROKIETNICA Czelatyce 10 13 79:63
5. LKS Strażak Sośnica 10 11 72:72
6. MLKS Nurt Przemyśl 10 8 66:81

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 7 69:84
2. STS JORDAN w Woli Małej 10 7 69:84
3. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10 6 60:94
4. KS Szówsko 10 6 77:91
5. ATS Bingo Ropczyce 10 3 51:97

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
7081 Paweł Kos Polska 17.06.1977 19 4 57:12
7087 Tomasz Tetla Polska 29.12.1979 15 6 45:18
7085 Adam Pytel Polska 15.12.1986 12 8 36:24
7089 Piotr Zwoliński Polska 14.03.1972 10 2 30:6
7096 Kamil Kos Polska 01.02.2007 6 4 18:12
7077 Leszek Wilk Polska 28.02.1973 5 5 15:15
7080 Krzysztof Klocek Polska 18.12.1966 3 5 9:15
7088 Stanisław Wodka Polska 19.09.1990 0 0 0:0
7099 Aleksander Łukasik Polska 25.06.2010 0 0 0:0
7084 Robert Podsiadło Polska 02.03.1970 0 4 0:12
7091 Julia Gątarz Polska 19.09.2010 0 0 0:0
7076 Andrzej Drzazga Polska 17.03.1961 0 0 0:0
7100 Zuzanna Życzyńska Polska 22.03.2009 0 0 0:0
7092 Karolina Gątarz Polska 19.09.2010 0 0 0:0
7078 Grzegorz Bełzak Polska 23.03.1981 0 0 0:0
7093 Jakub Hawrylak Polska 10.04.2010 0 0 0:0
7094 Kamila Jurek Polska 20.09.2008 0 0 0:0
7083 Bogusław Krasowski Polska 26.11.1953 0 0 0:0
7098 Amelia Kramek Polska 14.07.2010 0 0 0:0
7097 Adrianna Kramek Polska 31.08.2005 0 0 0:0
7095 Kamila Kaczmarek Polska 05.02.2005 0 0 0:0
7101 Bartłomiej Życzyński Polska 31.05.2007 0 0 0:0
7090 Wiktor Gawron Polska 14.04.2008 0 0 0:0
7086 Henryk Skrzeszewski Polska 25.06.1972 0 0 0:0
7082 Piotr Kramek Polska 10.10.1979 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-09
g. 11:00
211
2
STS JORDAN w Woli Małej UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
219
4
MLKS Nurt Przemyśl UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 14:00
228
5
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 12:00
206
1
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
241
7
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
233
6
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 14:00
247
8
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LKS Strażak Sośnica 10:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
253
9
KS Szówsko UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 1:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
259
10
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola ATS Bingo Ropczyce 10:3 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
265
11
LZS START ROKIETNICA Czelatyce UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 9:9 Szczegóły