Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Turze Pole 178, 36-200 Brzozów
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak

Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa we Wzdowie
Rodzaj stołów:
DONIC WALDNER, TIBHAR
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2627 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 20 6 60:18
2630 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 19 8 57:24
2626 Łukasz Łukaszewski Polska 11.12.1984 17 5 51:15
2628 Jan Władyka Polska 27.09.1966 15 5 45:15
2621 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 4 1 12:3
11813 Wojciech Sobolak Polska 07.09.1975 3 3 9:9
2620 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 0 0 0:0
2631 Jakub Wojtoń Polska 20.08.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-07
g. 19:00
607
2
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
613
3
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
619
4
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
625
5
KTS II Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
631
6
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
637
7
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
643
8
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki III Sanok 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
649
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
655
10
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 4:10 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
661
11
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły