Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki III Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki

Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9910 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 21 6 63:18
9919 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 17 10 51:30
9214 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 16 3 48:9
9925 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 10 5 30:15
9911 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 8 1 24:3
9924 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 7 6 21:18
9915 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 4 0 12:0
9917 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 0 0 0:0
9908 Jacek Dydek Polska 01.07.1974 0 0 0:0
9909 Rafał Dydek Polska 31.07.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-30
g. 17:00
611
2
SKT I LO Wiki III Sanok SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 15:00
605
1
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
616
3
SKT I LO Wiki III Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:2 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
621
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki III Sanok 9:9 Szczegóły
2022-11-26
g. 11:00
635
6
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2022-12-03
g. 16:00
638
7
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:3 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
643
8
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki III Sanok 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
651
9
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 6:10 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
657
10
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
663
11
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 5:10 Szczegóły