Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
201
1
KS Szówsko MLKS Nurt Przemyśl 8:10 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
203
1
LKS Brzostowianka II Brzostek OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 3:10 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
204
1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:3 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
205
1
LZS START ROKIETNICA Czelatyce STS JORDAN w Woli Małej 10:0 Szczegóły
2022-11-13
g. 12:00
206
1
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2022-11-11
g. 13:00
207
2
MLKS Nurt Przemyśl ATS Bingo Ropczyce 10:6 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
209
2
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
210
2
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:3 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
211
2
STS JORDAN w Woli Małej UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:10 Szczegóły
2022-10-16
g. 13:00
212
2
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski LZS START ROKIETNICA Czelatyce 5:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
213
3
LZS START ROKIETNICA Czelatyce MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
215
3
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 10:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
216
3
STS JORDAN w Woli Małej UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
217
3
KS Szówsko LKS Strażak Sośnica 7:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
218
3
ATS Bingo Ropczyce OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 3:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
219
4
MLKS Nurt Przemyśl UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10:0 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
221
4
LKS Brzostowianka II Brzostek STS JORDAN w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
222
4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:2 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
223
4
LKS Strażak Sośnica ATS Bingo Ropczyce 10:6 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
224
4
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów KS Szówsko 10:7 Szczegóły
2022-12-10
g. 12:00
225
5
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
227
5
LZS START ROKIETNICA Czelatyce LKS Brzostowianka II Brzostek 10:2 Szczegóły
2022-11-06
g. 14:00
228
5
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:5 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
229
5
KS Szówsko STS JORDAN w Woli Małej 10:8 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
230
5
ATS Bingo Ropczyce GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2022-11-20
g. 15:00
231
6
MLKS Nurt Przemyśl LKS Strażak Sośnica 5:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
233
6
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 7:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
234
6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LZS START ROKIETNICA Czelatyce 10:6 Szczegóły
2022-12-06
g. 18:00
235
6
STS JORDAN w Woli Małej ATS Bingo Ropczyce 10:4 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
236
6
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski KS Szówsko 9:9 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
237
7
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski MLKS Nurt Przemyśl 10:8 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
239
7
KS Szówsko LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
240
7
ATS Bingo Ropczyce UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 3:10 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
241
7
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10:4 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
242
7
LKS Strażak Sośnica LZS START ROKIETNICA Czelatyce -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
243
8
MLKS Nurt Przemyśl STS JORDAN w Woli Małej -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
245
8
LKS Brzostowianka II Brzostek ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
246
8
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KS Szówsko -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 14:00
247
8
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
248
8
LZS START ROKIETNICA Czelatyce OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
249
9
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
251
9
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów STS JORDAN w Woli Małej -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
252
9
LKS Strażak Sośnica GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
253
9
KS Szówsko UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
254
9
ATS Bingo Ropczyce LZS START ROKIETNICA Czelatyce -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
255
10
MLKS Nurt Przemyśl LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
257
10
STS JORDAN w Woli Małej LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
258
10
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
259
10
UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
260
10
LZS START ROKIETNICA Czelatyce KS Szówsko -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
262
11
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
263
11
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski STS JORDAN w Woli Małej -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
264
11
OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
265
11
LZS START ROKIETNICA Czelatyce UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
266
11
KS Szówsko ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły