Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki Sanok 7 14 70:24
2. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 8 14 73:35
3. PUKS Arka Łętownia 7 8 55:50
4. TG Sokół Dynów 7 7 53:55
5. KS Golden Masters II Korczyna 6 6 46:40
6. LKS Brzostowianka Brzostek 6 6 46:46
7. UKS Kępa Dębica 6 5 43:45
8. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7 5 43:64
9. LKS Turze Pole 6 4 43:54
10. LKS Kańczuga 7 3 36:64
11. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 4 2 20:33
12. UKS TKKF MOSiR Dukla 5 2 30:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.



Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-05
g. 17:00
101
1
SKT I LO Wiki Sanok KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:4 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
102
1
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PUKS Arka Łętownia 10:4 Szczegóły
2022-10-21
g. 18:00
103
1
TG Sokół Dynów LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2022-10-06
g. 17:00
104
1
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR Dukla 9:9 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
105
1
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
106
1
UKS Kępa Dębica KS Golden Masters II Korczyna 3:10 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
107
2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 10:3 Szczegóły
2022-10-08
g. 16:00
108
2
PUKS Arka Łętownia SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 11:00
109
2
UKS TKKF MOSiR Dukla TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2022-10-16
g. 10:00
110
2
LKS Turze Pole KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
111
2
LKS Kańczuga UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2022-10-08
g. 16:00
112
2
KS Golden Masters II Korczyna LKS Brzostowianka Brzostek 6:10 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
113
3
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
114
3
UKS Kępa Dębica PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 17:30
115
3
KS Golden Masters II Korczyna TG Sokół Dynów 10:7 Szczegóły
2022-10-22
g. 15:00
116
3
LKS Kańczuga KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2022-10-22
g. 16:00
117
3
SKT I LO Wiki Sanok UKS TKKF MOSiR Dukla 10:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
118
3
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Turze Pole 10:4 Szczegóły
2022-10-29
g. 17:00
119
4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 0:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
120
4
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 10:3 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
121
4
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
122
4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KS Golden Masters II Korczyna 0:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
123
4
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 5:10 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
124
4
LKS Turze Pole SKT I LO Wiki Sanok 5:10 Szczegóły
2022-12-16
g. 18:00
125
5
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2022-11-12
g. 11:00
126
5
UKS TKKF MOSiR Dukla PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 15:00
127
5
LKS Brzostowianka Brzostek TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
128
5
UKS Kępa Dębica KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
129
5
SKT I LO Wiki Sanok LKS Kańczuga 10:2 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
130
5
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KS Golden Masters II Korczyna 10:7 Szczegóły
2022-12-30
g. 18:00
131
6
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2022-11-26
g. 16:00
132
6
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 10:8 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
133
6
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
134
6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
135
6
LKS Kańczuga UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 1:10 Szczegóły
2022-11-19
g. 12:00
136
6
KS Golden Masters II Korczyna SKT I LO Wiki Sanok 3:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
137
7
KS Golden Masters II Korczyna KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
138
7
LKS Kańczuga PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
139
7
SKT I LO Wiki Sanok TG Sokół Dynów 10:3 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
140
7
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
141
7
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:8 Szczegóły
2022-12-10
g. 11:00
142
7
UKS TKKF MOSiR Dukla LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
143
8
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2022-12-10
g. 16:00
144
8
PUKS Arka Łętownia KS Golden Masters II Korczyna -:- Szczegóły
2022-12-05
g. 17:00
145
8
TG Sokół Dynów UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 4:10 Szczegóły
2022-12-11
g. 10:00
146
8
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
147
8
UKS Kępa Dębica UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
148
8
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
149
9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
150
9
TG Sokół Dynów PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
151
9
LKS Turze Pole LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
152
9
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Golden Masters II Korczyna -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
153
9
SKT I LO Wiki Sanok UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
154
9
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
155
10
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
156
10
PUKS Arka Łętownia KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
157
10
LKS Kańczuga UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2023-01-14
g. 16:00
158
10
KS Golden Masters II Korczyna LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
159
10
UKS Kępa Dębica UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn -:- Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
160
10
LKS Brzostowianka Brzostek SKT I LO Wiki Sanok -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
161
11
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
162
11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
163
11
KS Golden Masters II Korczyna LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
164
11
LKS Turze Pole UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
165
11
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
166
11
SKT I LO Wiki Sanok UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn -:- Szczegóły