Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki IV Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 17, 38-500 Sanok
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
Prezes Klubu:
Piotr Tarapacki

Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10919 August Filipczak Polska 23.08.2007 7 7 21:21
9213 Jakub Piróg Polska 02.10.2010 6 14 18:42
9212 Antoni Krochmal Polska 04.03.2010 5 18 15:54
9914 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 5 14 15:42
9913 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 5 5 15:15
10920 Filip Filipczak Polska 23.08.2007 3 12 9:36
9918 Marian Nowak Polska 26.01.1952 1 2 3:6
9906 Robert Schabowski Polska 01.07.2009 0 4 0:12
9907 Bartosz Schabowski Polska 01.07.2009 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-30
g. 17:00
611
2
SKT I LO Wiki III Sanok SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-10-01
g. 11:00
606
1
SKT I LO Wiki IV Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 3:10 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
614
3
SKT I LO Wiki IV Sanok UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:00
619
4
LKS II Turze Pole SKT I LO Wiki IV Sanok 10:0 Szczegóły
2022-11-05
g. 11:00
628
5
SKT I LO Wiki IV Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 3:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
633
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz SKT I LO Wiki IV Sanok 10:2 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
641
7
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki IV Sanok 10:1 Szczegóły
2022-12-10
g. 11:00
647
8
SKT I LO Wiki IV Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2023-01-14
g. 11:00
659
10
SKT I LO Wiki IV Sanok LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 15:00
665
11
KS II Nagórzany SKT I LO Wiki IV Sanok 10:7 Szczegóły