Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
KTS Wola Komborska b/n 38-420 Korczyna
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Szkoły Podstawowej w Komborni
Prezes Klubu:
Jerzy Wojnar
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Sławomir Malinowski
691 722 604
s.malinowski@darlas.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wacław Prajsnar
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Sala Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4223 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 13 7 39:21
4232 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 8 5 24:15
4227 Michał Pikul Polska 30.09.1973 7 6 21:18
4231 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 6 13 18:39
4226 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 5 12 15:36
4224 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 2 1 6:3
4229 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 1 12 3:36
4230 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 0 0 0:0
4222 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 0 0 0:0
4228 Wacław Prajsnar Polska 02.02.1974 0 2 0:6
4225 Piotr Kwolek Polska 16.01.1984 0 4 0:12
4233 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-05
g. 19:00
603
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2022-10-21
g. 18:00
610
2
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
618
3
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
625
5
KTS II Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
632
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
641
7
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki IV Sanok 10:1 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
648
8
KS II Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
651
9
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 6:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
658
10
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2023-01-22
g. 11:00
664
11
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły