KS II Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
Nagórzany 3, 38-505 Bukowsko
Nagórzany 3, 38-505 Bukowsko
Telefon:
500 177 871
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
Wojciech Kotecki
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
Wojciech Kotecki
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Andro
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar, Andro
Tibhar, Andro
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2022/2023
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
9432 | Bolesław Bartkowski | Polska | 18.08.1965 | 20 | 20 | 60:60 |
9439 | Edyta Pluskwa | Polska | 04.12.1985 | 14 | 23 | 42:69 |
9438 | Konrad Mindur | Polska | 01.06.1994 | 14 | 4 | 42:12 |
9440 | Marek Silarski | Polska | 03.02.1974 | 6 | 15 | 18:45 |
9435 | Barbara Ciepły | Polska | 02.12.1986 | 4 | 21 | 12:63 |
9434 | Piotr Błażejowski | Polska | 06.01.1956 | 2 | 18 | 6:54 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2022-10-02 g. 15:00 |
605 1 |
KS II Nagórzany | SKT I LO Wiki III Sanok | 2:10 | Szczegóły |
2022-10-09 g. 11:00 |
612 2 |
LUKS Pionier Średnia Wieś | KS II Nagórzany | 10:2 | Szczegóły |
2022-10-22 g. 16:00 |
613 3 |
KS II Nagórzany | LKS II Turze Pole | 2:10 | Szczegóły |
2022-10-28 g. 18:00 |
620 4 |
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne | KS II Nagórzany | 10:0 | Szczegóły |
2022-11-13 g. 11:00 |
627 5 |
KS II Nagórzany | LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz | 2:10 | Szczegóły |
2022-11-27 g. 11:00 |
634 6 |
GKS Górnik Grabownica Starzeńska | KS II Nagórzany | 10:4 | Szczegóły |
2022-12-03 g. 16:00 |
642 7 |
UKS Iskra II Iskrzynia | KS II Nagórzany | 9:9 | Szczegóły |
2022-12-11 g. 15:00 |
648 8 |
KS II Nagórzany | KTS II Wola Komborska | 10:8 | Szczegóły |
2022-12-18 g. 11:00 |
654 9 |
LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KS II Nagórzany | 1:10 | Szczegóły |
2023-01-15 g. 15:00 |
665 11 |
KS II Nagórzany | SKT I LO Wiki IV Sanok | 10:7 | Szczegóły |
2023-03-04 g. 11:00 |
678 13 |
SKT I LO Wiki IV Sanok | KS II Nagórzany | 10:5 | Szczegóły |
2023-03-12 g. 11:00 |
684 14 |
KS II Nagórzany | LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:4 | Szczegóły |
2023-03-19 g. 11:00 |
690 15 |
KTS II Wola Komborska | KS II Nagórzany | 10:1 | Szczegóły |
2023-04-30 g. 11:00 |
696 16 |
KS II Nagórzany | UKS Iskra II Iskrzynia | 3:10 | Szczegóły |