Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Stanisław
Bać
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 stycznia 1964 r.
44
Występy
3
Zwycięstwa
41
Porażki
6.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Mateusz Pięciak 45 10
Dominik Guzek 35 19
Mateusz Chwaszcz 26 24
Stanisław Bać 3 41
Grzegorz Niedziałek 0 7

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Mateusz Kurek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:6)
4 Marcin Kleszcz - Stanisław Bać 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:2)
4 Mateusz Dąbrowski - Stanisław Bać 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:4)
5 Dawid Piorun - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4,11:7,11:7)
5 Jacek Stadnicki - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6,11:8,11:8)
5 Aleksander Serafin - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8,11:4,11:7)
5 Walenty Plis - Stanisław Bać 1 3:0 (12:10,11:4,14:12)
6 Stanisław Bać - Michał Świder 1 1:3 (6-11 10-12 11-9 9-11 )
6 Stanisław Bać - Karol Barański 1 0:3 (8-11 9-11 5-11 )
3 Stanisław Bać - Karol Lis 1 0:3 (4-11 9-11 7-11)
3 Stanisław Bać - Klaudia Broda 1 0:3 (11-13 8-11 12-14)
3 Stanisław Bać - Marcel Mroczka 1 0:3 (7-11 8-11 8-11)
2 Stanisław Bać - Andrzej Wilk 1 0:3 (12-14 6-11 8-11 )
2 Stanisław Bać - Grzegorz Rurak 1 0:3 (4-11 4-11 3-11 )
2 Stanisław Bać - Józef Kołodziej 1 0:3 (7-11 4-11 8-11 )
2 Stanisław Bać - Dariusz Kleczkowski 1 0:3 (7-11 4-11 10-12)
7 Stanisław Bać - Adrian Wilisowski 1 0:3 (3-11 6-11 8-11)
7 Stanisław Bać - Michał Urban 1 0:3 (9-11 12-14 9-11)
7 Stanisław Bać - Józef Piątek 1 0:3 (7-11 12-10 4-11)
1 Hubert Kośkiewicz - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:7)
1 Karol Wośko - Stanisław Bać 1 3:2 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 11:8)
1 Aleksander Zawiślak - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
1 Marek Kochmański - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
8 Wojciech Konkol - Stanisław Bać 1 3:1 (11/9,11/6,6/11,11/6)
8 Gracjan Nowak - Stanisław Bać 1 3:0 (11/8,11/9,11/9)
8 Grzegorz Cukierda - Stanisław Bać 1 3:0 (11/7,11/6,11/5)
8 Karol Wania - Stanisław Bać 1 3:0 (11/6,11/8,11/7)
9 Marek Padewski - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
9 Kamil Bazan - Stanisław Bać 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
9 Jacek Szajnik - Stanisław Bać 1 3:2 (9:11, 4:11, 11:6, 11:6, 11:4)
10 Stanisław Bać - Kinga Hawro 1 3:0 (11-7 11-9 11-8 )
10 Stanisław Bać - Mateusz Nosal 1 3:2 (12-10 7-11 11-6 9-11 11-7 )
10 Stanisław Bać - Dawid Jadam 1 0:3 (6-11 6-11 5-11 )
11 Stanisław Bać - Marek Frączek 1 0:3 (10-12 5-11 2-11)
11 Stanisław Bać - Grzegorz Frączek 1 0:3 (8-11 6-11 5-11)
11 Stanisław Bać - Tomasz Jurkiewicz 1 1:3 (11-9 7-11 6-11 5-11 )
15 Dawid Jadam - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
15 Anna Brzyska - Stanisław Bać 1 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:7)
15 Szymon Brud - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
15 Dawid Szczygieł - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
16 Grzegorz Frączek - Stanisław Bać 1 3:1 (11:5; 11:7; 9:11; 11:6)
16 Krystian Skubisz - Stanisław Bać 1 0:3 (7:11; 6:11; 7:11 )
16 Marek Frączek - Stanisław Bać 1 3:1 (11:8; 11:7; 7:11; 11:6)
16 Daniel Ślęk - Stanisław Bać 1 3:1 (11:5; 11:7; 7:11; 11:6)