Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka II Brzostek
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698 673 508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek
(Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
stankrol@konto.pl
602 742 912
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 5 9 49:19
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 5 9 49:28
3. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 6 7 46:48
4. PKS Kolping IV Jarosław 4 6 38:23
5. UKS Niedźwiada Dolna 5 6 40:41
6. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 6 5 42:54
7. LKS Jar Kielnarowa 5 4 43:43
8. LKS Kańczuga 5 4 35:37
9. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 3 3 24:21
10. UKS SP Nr 1 Leżajsk 4 3 31:29
11. ZŚ AZS II Rzeszów 4 1 22:39
12. TG Sokół Dynów 6 1 22:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02163 Adrian Wilisowski Polska 10.05.2001 16 3 48:9
02158 Józef Piątek Polska 29.07.1984 10 6 30:18
02161 Michał Urban Polska 26.04.1999 10 7 30:21
02166 Adam Michoń Polska 04.06.1986 5 8 15:24
02160 Józef Prokuski Polska 15.01.1983 2 0 6:0
02159 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 0 0 0:0
02162 Witold Urban Polska 26.04.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

5
PKS Kolping IV Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka II Brzostek ZŚ AZS II Rzeszów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły