Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka II Brzostek
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Węgierska 52, 39-230 Brzostek
Telefon:
698 673 508
E-mail:
wojtekbon@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, 39-230 Brzostek
(Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Bonarek
698 673 508
wojtekbon@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
stankrol@konto.pl
602 742 912
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek
(Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02163 Adrian Wilisowski Polska 10.05.2001 40 13 120:39
02161 Michał Urban Polska 26.04.1999 29 18 87:54
02158 Józef Piątek Polska 29.07.1984 27 20 81:60
02166 Adam Michoń Polska 04.06.1986 22 20 66:60
10328 Rafał Błaś Polska 14.01.1980 2 0 6:0
02160 Józef Prokuski Polska 15.01.1983 2 0 6:0
02159 Adam Piekarczyk Polska 03.04.1973 0 0 0:0
02162 Witold Urban Polska 26.04.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
PKS Kolping IV Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 10:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka II Brzostek ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa I Dębica 10:1 Szczegóły