Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kolbuszowa Górna 348, 36-100 Kolbuszowa
(Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej)
Prezes Klubu:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Jan Wąsik
692 711 936
Osoba odpowiedzialna:
Marek Kret
500 143 209
marek.kret@autograf.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
plastikowe DHS ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08766 Jacek Stadnicki Polska 07.01.1986 25 24 75:72
08762 Walenty Plis Polska 12.02.1971 17 22 51:66
10185 Dawid Piorun Polska 28.09.1989 15 34 45:102
08756 Aleksander Serafin Polska 14.10.1972 9 12 27:36
10186 Tadeusz Kardyś Polska 06.05.1960 5 14 15:42
08764 Jan Wąsik Polska 05.01.1966 3 7 9:21
09324 Tomasz Biestek Polska 10.07.1993 0 4 0:12
08765 Rafał Zuba Polska 03.05.1996 0 2 0:6
10430 Łukasz Paleczny Polska 29.01.1995 0 1 0:3
08761 Marek Kret Polska 25.02.1982 0 0 0:0
08763 Marek Puzio Polska 26.04.1968 0 0 0:0
08767 Tomasz Stąpor Polska 22.06.1973 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PKS Kolping IV Jarosław 3:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa I Dębica 2:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 11:00

8
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 5:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
TG Sokół Dynów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
PKS Kolping IV Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Kańczuga 2:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły