Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Jawornik Polski 215, 37-232 Jawornik Polski
Telefon:
693 057 755
E-mail:
glksjaworjp@o2.pl
WWW:
glksjaworjp.eu
Adres hali podstawowej:
Jawornik Polski 209, 37-232 Jawornik Polski
(Zespół Szkół Nr 1 w Jaworniku Polskim)
Prezes Klubu:
Marian Jaremkiewicz

Osoba odpowiedzialna:
Marek Padewski
693 057 755
marekpadewski@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Jawornik Polski 16, 37-232 Jawornik Polski
(Gminny Ośrodek Kultury w Jaworniku Polskim)
Rodzaj stołów:
Tibhar TOP
Rodzaj piłek:
Double Circle (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02974 Jarosław Drożdż Polska 13.01.1963 31 20 93:60
02965 Grzegorz Galej Polska 23.03.1977 30 19 90:57
02970 Jacek Szajnik Polska 13.10.1969 19 29 57:87
02963 Marek Padewski Polska 05.06.1988 17 31 51:93
02969 Kamil Bazan Polska 20.05.2001 8 8 24:24
02968 Jakub Jamrozik Polska 10.02.1992 0 1 0:3
02973 Anna Podstawska Polska 16.09.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Kępa I Dębica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS II Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Jar Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:4 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Kańczuga GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
PKS Kolping IV Jarosław GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Kępa I Dębica 7:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 3:10 Szczegóły