Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Jar Kielnarowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Gościnna 5, 35-314 Rzeszów
Telefon:
723 297 463
E-mail:
gracek-26@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Centrum Rekreacyjno-Kulturalne w Kielnarowej
Prezes Klubu:
Ryszard Rząsa
604 798 210
Osoba odpowiedzialna:
Gracjan Nowak
723 297 463
gracek-26@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Borku Starym
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
plastikowe XUSHAOFA
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05031 Grzegorz Cukierda Polska 16.02.1990 38 16 114:48
05030 Gracjan Nowak Polska 14.02.1980 37 20 111:60
05039 Karol Wania Polska 13.09.1990 14 11 42:33
00250 Damian Bilski Polska 03.09.1989 11 18 33:54
05026 Wojciech Konkol Polska 24.02.2003 6 31 18:93
05032 Dariusz Bronhard Polska 15.10.1975 2 9 6:27
05039 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 0 7 0:21
05027 Tomasz Tondera Polska 22.01.2002 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Jar Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa PKS Kolping IV Jarosław 10:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Kańczuga LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00

9
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Jar Kielnarowa 3:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa UKS Kępa I Dębica 1:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LKS Jar Kielnarowa UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Jar Kielnarowa 5:10 Szczegóły