Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 7 13 69:35
2. LKS Kańczuga 7 11 64:46
3. ATS Bingo Ropczyce 6 10 55:27
4. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 8 10 63:52
5. TG Sokół Dynów 8 9 67:60
6. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 7 8 55:43
7. LKS Brzostowianka II Brzostek 8 7 63:54
8. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 7 7 45:56
9. KTS Strażak Pruchnik 6 5 43:50
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8 4 39:70
11. KS I Głobikowa 7 2 33:67
12. UKS SP Nr 1 Leżajsk 7 0 34:70

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-11
g. 11:00

1
KTS Strażak Pruchnik UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
KS I Głobikowa LKS Brzostowianka II Brzostek 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
ATS Bingo Ropczyce UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KS I Głobikowa 10:6 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek ATS Bingo Ropczyce 6:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

2
LKS Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 10:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Kańczuga UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2018-11-10
g. 17:00

3
KS I Głobikowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2019-01-05
g. 16:00

4
KTS Strażak Pruchnik UKS SP Nr 1 Leżajsk -:- Szczegóły
2018-12-14
g. 11:00

4
KS I Głobikowa ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów KS I Głobikowa 10:2 Szczegóły
2018-12-28
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KS I Głobikowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2018-12-02
g. 17:30

6
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 2:10 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KS I Głobikowa 10:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 18:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna ATS Bingo Ropczyce 1:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-01-26
g. 17:00

8
KS I Głobikowa LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 19:00

8
ATS Bingo Ropczyce KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS SP Nr 1 Leżajsk KS I Głobikowa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LKS Kańczuga ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS I Głobikowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce UKS SP Nr 1 Leżajsk -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Kańczuga UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły