Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Damian Wojdyła
(TG Sokół Dynów)
40 40 0 100% 120:0
2. Hubert Kośkiewicz
(UKS Niedźwiada Dolna)
48 40 8 83% 120:24
3. Sławomir Niemiec
(ATS Bingo Ropczyce)
46 39 7 85% 117:21
4. Mateusz Pięciak
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
56 38 18 68% 114:54
5. Karol Angrys
(UKS Niedźwiada Dolna)
49 37 12 76% 111:36
6. Bartłomiej Rogala
(KTS Strażak Pruchnik)
51 37 14 73% 111:42
7. Robert Stadnicki
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
54 37 17 69% 111:51
8. Bartosz Frączek
(ATS Bingo Ropczyce)
41 34 7 83% 102:21
9. Łukasz Adamski
(KTS Strażak Pruchnik)
36 33 3 92% 99:9
10. Jakub Skwierz
(ATS Bingo Ropczyce)
43 33 10 77% 99:30
11. Arkadiusz Biestek
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
48 33 15 69% 99:45
12. Zbigniew Jarema
(TG Sokół Dynów)
38 32 6 84% 96:18
13. Marek Frączek
(LKS Kańczuga)
48 32 16 67% 96:48
14. Michał Andreasik
(KS I Głobikowa)
36 31 5 86% 93:15
15. Damian Mikrut
(UKS Niedźwiada Dolna)
42 30 12 71% 90:36
16. Michał Majcher
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
35 29 6 83% 87:18
17. Kacper Szurlej
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
48 28 20 58% 84:60
18. Józef Kołodziej
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
50 27 23 54% 81:69
19. Kordian Poniatowski
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
43 24 19 56% 72:57
20. Kacper Toton
(ATS Bingo Ropczyce)
46 24 22 52% 72:66
21. Marcel Mroczka
(LKS Kańczuga)
48 24 24 50% 72:72
22. Janusz Żygała
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
45 23 22 51% 69:66
23. Dominik Guzek
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
44 22 22 50% 66:66
24. Jacek Stadnicki
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
52 22 30 42% 66:90
25. Katarzyna Królikowska
(UKS Niedźwiada Dolna)
27 21 6 78% 63:18
26. Jarosław Drożdż
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
39 21 18 54% 63:54
27. Karol Benedyk
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
42 21 21 50% 63:63
28. Tomasz Jurkiewicz
(LKS Kańczuga)
21 20 1 95% 60:3
29. Grzegorz Galej
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
35 18 17 51% 54:51
30. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
39 18 21 46% 54:63
31. Jacek Szajnik
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
40 18 22 45% 54:66
32. Tomasz Niemiec
(KS I Głobikowa)
39 17 22 44% 51:66
33. Józef Piątek
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
43 17 26 40% 51:78
34. Michał Urban
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
30 16 14 53% 48:42
35. Walenty Plis
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
41 16 25 39% 48:75
36. Gracjan Dziukiewicz
(KTS Strażak Pruchnik)
38 15 23 39% 45:69
37. Marek Padewski
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
43 15 28 35% 45:84
38. Damian Kołek
(KS I Głobikowa)
29 14 15 48% 42:45
39. Adam Michoń
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
41 14 27 34% 42:81
40. Jerzy Płoszczyński
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
44 14 30 32% 42:90
41. Mateusz Chwaszcz
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
33 13 20 39% 39:60
42. Marcin Rostecki
(KTS Strażak Pruchnik)
35 13 22 37% 39:66
43. Adam Sawczak
(TG Sokół Dynów)
37 13 24 35% 39:72
44. Daniel Ślęk
(LKS Kańczuga)
36 11 25 31% 33:75
45. Marcin Wolanin
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
41 11 30 27% 33:90
46. Krzysztof Klocek
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
24 10 14 42% 30:42
47. Hubert Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
29 10 19 34% 30:57
48. Andrzej Wilk
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
34 10 24 29% 30:72
49. Rafał Błaś
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
11 8 3 73% 24:9
50. Grzegorz Florek
(KS I Głobikowa)
10 7 3 70% 21:9
51. Grzegorz Frączek
(LKS Kańczuga)
22 7 15 32% 21:45
52. Michał Świder
(TG Sokół Dynów)
39 7 32 18% 21:96
53. Andrzej Mazurkiewicz
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
32 5 27 16% 15:81
54. Andrzej Jakobik
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
11 4 7 36% 12:21
55. Wiesław Urbanik
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
16 4 12 25% 12:36
56. Karol Barański
(TG Sokół Dynów)
39 4 35 10% 12:105
57. Dawid Zawiślak
(UKS Niedźwiada Dolna)
8 3 5 38% 9:15
58. Piotr Wójcik
(LKS Kańczuga)
12 3 9 25% 9:27
59. Karol Wośko
(UKS Niedźwiada Dolna)
13 3 10 23% 9:30
60. Paweł Kozioł
(KS I Głobikowa)
23 3 20 13% 9:60
61. Adrian Wilisowski
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
4 2 2 50% 6:6
62. Józef Prokuski
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
4 2 2 50% 6:6
63. Kazimierz Andreasik
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
4 2 2 50% 6:6
64. Wojciech Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
5 2 3 40% 6:9
65. Roman Szurlej
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
6 2 4 33% 6:12
66. Dawid Piorun
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
7 2 5 29% 6:15
67. Sebastian Szajstek
(UKS Niedźwiada Dolna)
3 1 2 33% 3:6
68. Dariusz Kleczkowski
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
4 1 3 25% 3:9
69. Aleksander Zawiślak
(UKS Niedźwiada Dolna)
4 1 3 25% 3:9
70. Piotr Kolbusz
(KS I Głobikowa)
20 1 19 5% 3:57
71. Stanisław Bać
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
46 1 45 2% 3:135
72. Michał Frączek
(ATS Bingo Ropczyce)
1 0 1 0% 0:3
73. Stanisław Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
74. Marek Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
75. Konrad Wójcik
(LKS Kańczuga)
1 0 1 0% 0:3
76. Julia Wiktor
(ATS Bingo Ropczyce)
1 0 1 0% 0:3
77. Zbigniew Pięciak
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
2 0 2 0% 0:6
78. Miłosz Mazurkiewicz
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
2 0 2 0% 0:6
79. Katarzyna Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
2 0 2 0% 0:6
80. Krzysztof Ździebko
(UKS Niedźwiada Dolna)
2 0 2 0% 0:6
81. Paweł Oziębło
(KTS Strażak Pruchnik)
3 0 3 0% 0:9
82. Marcin Dziedzic
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
83. Paweł Wstawski
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
84. Piotr Świstak
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
85. Leszek Asyngier
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
86. Arkadiusz Żurawski
(TG Sokół Dynów)
3 0 3 0% 0:9
87. Mirosław Zygmunt
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
88. Jan Wąsik
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
3 0 3 0% 0:9
89. Jakub Pieniążek
(KS I Głobikowa)
3 0 3 0% 0:9
90. Mateusz Kolbusz
(KS I Głobikowa)
4 0 4 0% 0:12
91. Aleksander Serafin
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
4 0 4 0% 0:12
92. Tomasz Toczek
(LKS Kańczuga)
4 0 4 0% 0:12
93. Dominik Gąsior
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
5 0 5 0% 0:15
94. Marcin Kumięga
(KS I Głobikowa)
6 0 6 0% 0:18
95. Wojciech Kuźniar
(LKS Kańczuga)
7 0 7 0% 0:21
96. Marek Puzio
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
7 0 7 0% 0:21
97. Bronisław Wojnarowicz
(TG Sokół Dynów)
9 0 9 0% 0:27