Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Karol Angrys
(UKS Niedźwiada Dolna)
16 15 1 94%
2. Jakub Skwierz
(ATS Bingo Ropczyce)
16 13 3 81%
3. Bartosz Frączek
(ATS Bingo Ropczyce)
16 13 3 81%
4. Hubert Kośkiewicz
(UKS Niedźwiada Dolna)
16 12 4 75%
5. Sławomir Niemiec
(ATS Bingo Ropczyce)
16 12 4 75%
6. Kacper Toton
(ATS Bingo Ropczyce)
16 12 4 75%
7. Józef Piątek
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
14 11 3 79%
8. Jacek Szajnik
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
13 10 3 77%
9. Gracjan Dziukiewicz
(KTS Strażak Pruchnik)
13 10 3 77%
10. Grzegorz Galej
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
14 9 5 64%
11. Robert Stadnicki
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
16 9 7 56%
12. Damian Wojdyła
(TG Sokół Dynów)
11 8 3 73%
13. Jerzy Płoszczyński
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
14 8 6 57%
14. Arkadiusz Biestek
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
14 8 6 57%
15. Janusz Żygała
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
15 8 7 53%
16. Mateusz Pięciak
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
16 8 8 50%
17. Michał Urban
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
9 7 2 78%
18. Łukasz Adamski
(KTS Strażak Pruchnik)
10 7 3 70%
19. Andrzej Mazurkiewicz
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
11 7 4 64%
20. Michał Andreasik
(KS I Głobikowa)
11 7 4 64%
21. Adam Sawczak
(TG Sokół Dynów)
12 7 5 58%
22. Adam Michoń
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
13 7 6 54%
23. Damian Mikrut
(UKS Niedźwiada Dolna)
13 7 6 54%
24. Marek Frączek
(LKS Kańczuga)
14 7 7 50%
25. Marcel Mroczka
(LKS Kańczuga)
14 7 7 50%
26. Bartłomiej Rogala
(KTS Strażak Pruchnik)
15 7 8 47%
27. Grzegorz Frączek
(LKS Kańczuga)
6 6 0 100%
28. Katarzyna Królikowska
(UKS Niedźwiada Dolna)
9 6 3 67%
29. Damian Kołek
(KS I Głobikowa)
9 6 3 67%
30. Michał Majcher
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
10 6 4 60%
31. Jarosław Drożdż
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
14 6 8 43%
32. Dominik Guzek
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
14 6 8 43%
33. Marek Padewski
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
15 6 9 40%
34. Zbigniew Jarema
(TG Sokół Dynów)
11 5 6 45%
35. Kordian Poniatowski
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
13 5 8 38%
36. Walenty Plis
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
13 5 8 38%
37. Kacper Szurlej
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
14 5 9 36%
38. Karol Barański
(TG Sokół Dynów)
14 5 9 36%
39. Józef Kołodziej
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
15 5 10 33%
40. Tomasz Jurkiewicz
(LKS Kańczuga)
6 4 2 67%
41. Paweł Kozioł
(KS I Głobikowa)
9 4 5 44%
42. Michał Świder
(TG Sokół Dynów)
11 4 7 36%
43. Marcin Wolanin
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
12 4 8 33%
44. Andrzej Wilk
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
12 4 8 33%
45. Jacek Stadnicki
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
15 4 11 27%
46. Grzegorz Florek
(KS I Głobikowa)
3 3 0 100%
47. Bronisław Wojnarowicz
(TG Sokół Dynów)
4 3 1 75%
48. Wiesław Urbanik
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
5 3 2 60%
49. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski)
8 3 5 38%
50. Hubert Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
9 3 6 33%
51. Karol Benedyk
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
12 3 9 25%
52. Daniel Ślęk
(LKS Kańczuga)
12 3 9 25%
53. Marcin Rostecki
(KTS Strażak Pruchnik)
12 3 9 25%
54. Tomasz Niemiec
(KS I Głobikowa)
13 3 10 23%
55. Rafał Błaś
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
2 2 0 100%
56. Roman Szurlej
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
5 2 3 40%
57. Krzysztof Klocek
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
7 2 5 29%
58. Krzysztof Ździebko
(UKS Niedźwiada Dolna)
1 1 0 100%
59. Mateusz Kolbusz
(KS I Głobikowa)
1 1 0 100%
60. Józef Prokuski
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
1 1 0 100%
61. Adrian Wilisowski
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
1 1 0 100%
62. Dawid Piorun
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
2 1 1 50%
63. Marek Puzio
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
2 1 1 50%
64. Dawid Zawiślak
(UKS Niedźwiada Dolna)
3 1 2 33%
65. Piotr Wójcik
(LKS Kańczuga)
4 1 3 25%
66. Andrzej Jakobik
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
4 1 3 25%
67. Mateusz Chwaszcz
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
11 1 10 9%
68. Stanisław Bać
(KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów)
13 1 12 8%
69. Miłosz Mazurkiewicz
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
1 0 1 0%
70. Aleksander Zawiślak
(UKS Niedźwiada Dolna)
1 0 1 0%
71. Sebastian Szajstek
(UKS Niedźwiada Dolna)
1 0 1 0%
72. Tomasz Toczek
(LKS Kańczuga)
1 0 1 0%
73. Zbigniew Pięciak
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
1 0 1 0%
74. Dominik Gąsior
(UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna)
1 0 1 0%
75. Marcin Dziedzic
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
76. Paweł Oziębło
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0%
77. Stanisław Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0%
78. Katarzyna Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0%
79. Aleksander Serafin
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
1 0 1 0%
80. Dariusz Kleczkowski
(UKS SP Nr 1 Leżajsk)
1 0 1 0%
81. Marcin Kumięga
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
82. Paweł Wstawski
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
83. Jakub Pieniążek
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
84. Mirosław Zygmunt
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
85. Piotr Świstak
(KS I Głobikowa)
1 0 1 0%
86. Kazimierz Andreasik
(LKS Brzostowianka II Brzostek)
1 0 1 0%
87. Arkadiusz Żurawski
(TG Sokół Dynów)
1 0 1 0%
88. Jan Wąsik
(UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa)
1 0 1 0%
89. Wojciech Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
2 0 2 0%
90. Leszek Asyngier
(KS I Głobikowa)
2 0 2 0%
91. Wojciech Kuźniar
(LKS Kańczuga)
3 0 3 0%
92. Karol Wośko
(UKS Niedźwiada Dolna)
4 0 4 0%
93. Piotr Kolbusz
(KS I Głobikowa)
6 0 6 0%