Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Kańczuga
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Parkowa 1, 37-220 Kańczuga
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Wójcik
607572034
Osoba odpowiedzialna:
Daniel Ślęk
693 446 850
ossdaniel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3452 Marek Frączek Polska 24.03.1970 29 16 87:48
3454 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 22 23 66:69
3453 Tomasz Jurkiewicz Polska 19.11.1982 20 1 60:3
3455 Daniel Ślęk Polska 24.03.1985 8 25 24:75
3451 Grzegorz Frączek Polska 04.07.1982 7 15 21:45
3457 Piotr Wójcik Polska 15.04.1970 2 7 6:21
3449 Miłosz Kaciuba Polska 09.07.1993 0 0 0:0
3466 Krystian Skubisz Polska 26.08.2005 0 0 0:0
3450 Kamil Dziedzic Polska 20.11.1991 0 0 0:0
3467 Julia Żygadło Polska 27.05.2006 0 0 0:0
3456 Tomasz Toczek Polska 27.01.1976 0 4 0:12
3463 Wojciech Kuźniar Polska 12.12.2001 0 7 0:21
3458 Konrad Wójcik Polska 11.09.2007 0 1 0:3
3462 Aleksandra Kubicka Polska 08.07.2001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-04
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

2
LKS Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Kańczuga UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2019-01-26
g. 17:00

8
KS I Głobikowa LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2019-02-02
g. 16:00

9
LKS Kańczuga ATS Bingo Ropczyce 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2019-02-12
g. 16:30

11
LKS Kańczuga UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
LKS Kańczuga GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
ATS Bingo Ropczyce LKS Kańczuga 10:1 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 10:3 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów -:- Szczegóły