Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-04, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 9:9 LKS Kańczuga

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Pięciak - Marek Frączek 1 3:2 (11-9 8-11 7-11 11-7 11-8)
Mateusz Chwaszcz - Marcel Mroczka 1 3:1 (11-9 11-8 7-11 11-9)
Stanisław Bać - Daniel Ślęk 1 1:3 (11-9 7-11 7-11 6-11)
Dominik Guzek - Grzegorz Frączek 1 2:3 (11-9 11-8 9-11 7-11 8-11)
M. Pięciak / D. Guzek - M. Frączek / D. Ślęk 1 2:3 (6-11 11-7 11-9 10-12 8-11)
M. Chwaszcz / S. Bać - G. Frączek / M. Mroczka 1 1:3 (11-6 8-11 9-11 7-11)
Mateusz Pięciak - Marcel Mroczka 1 3:1 (8-11 11-8 11-7 13-11)
Mateusz Chwaszcz - Marek Frączek 1 2:3 (13-15 9-11 11-8 11-8 9-11)
Dominik Guzek - Daniel Ślęk 1 3:2 (9-11 12-10 11-8 7-11 11-8)
Stanisław Bać - Grzegorz Frączek 1 0:3 (8-11 6-11 6-11)
Mateusz Pięciak - Daniel Ślęk 1 3:1 (9-11 11-8 12-10 12-10)
Stanisław Bać - Marek Frączek 1 0:3 (9-11 5-11 7-11)
Mateusz Chwaszcz - Grzegorz Frączek 1 3:2 (11-7 6-11 11-8 9-11 11-9)
Dominik Guzek - Marcel Mroczka 1 3:2 (12-10 7-11 9-11 11-8 11-8)
Mateusz Pięciak - Grzegorz Frączek 1 3:2 (11-7 6-11 11-13 11-7 11-8)
Dominik Guzek - Marek Frączek 1 1:3 (11-6 9-11 9-11 8-11)
Mateusz Chwaszcz - Daniel Ślęk 1 3:1 (6-11 11-9 11-5 11-8)
Stanisław Bać - Marcel Mroczka 1 1:3 (13-11 7-11 7-11 6-11 )